Mežāži var būtiski uzlabot konta bilanci, Zivīm jāapspiež vēlme runāt par savām problēmām – 6. septembra horoskops

0 Komentāru
Mežāži var būtiski uzlabot konta bilanci, Zivīm jāapspiež vēlme runāt par savām problēmām – 6. septembra horoskops
PEXELS

Klāt 6. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Ja rīkosies rāmu garu, nepārsniedzot pieļauto ātrumu, ne darba aktivitātēs, ne kontaktos ar cilvēkiem, nopietnos sastrēgumos neiekulsies. Šodien ar pacietību un izturību vari atvairīt jebkuru uzbrukumu.

Vērsis

Šodien būsi īpaši jūtīgs pret niansēm, mājieniem un puspateikto. Augstāko spēku svētība un labvēlība stiprinās tavu optimismu un ticību nākotnei. Visām darbībām jābūt balstītām skaidrā apziņā par iespējamajām sekām.

Dvīņi

Vari ļauties nedaudz avantūriskam noskaņojumam, bet cieši pieskati izteiksmes veidu, jo izteiktu vārdu vairs neatgriezīsi, kas var aizskart tavu darbabiedru un tuvinieku jūtas. Nedod iemeslu strīda uzsākšanai.

Vēzis

Vajadzēs mesties iekšā kādā darbā par kura gala rezultātu nav nekādas skaidrības. Sagaidāmi cēlumi un kritumi, bet neskatoties uz visām grūtībām un pārbaudījumiem, iespējami arī visai baudāmi sasniegumi.

Lauva

Sarkastiska un nervoza reakcija uz visu, kas neatbilst tavām vēlmēm, padarīs tevi grūti panesamu gan darba kolektīvā, gan draugu lokā. Mēģini izrādīt vairāk tolerances un draudzīguma saskarsmē ar pasauli.

Jaunava

Šo dienu velti nopietnu un svarīgu profesionālo jautājumu risināšanai kā lietišķas pārrunas, darījumu braucieni un vienošanās. Tavas darba spējas būs īpaši augstā līmenī, tāpēc rušinies līdz pat tumsai un izmanto visas piedāvātās iespējas.

Svari

Pārkārtošanās var sagriezt tavu pasaulīti kājām gaisā. Tiec galā ar saspīlējumu, nomierini jūtas un tad reālistiski apsver izveidojušos situāciju. Visas darbības tieslietu un nekustamo īpašumu lauciņā ies kā smērētas.

Skorpions

Šodien pastiprinātu uzmanību, rūpes un izpratni velti tavā aizbildniecībā esošiem cilvēkiem. Pie tevis atnāks apjausma un norādes, kuras var traktēt kā augstāku spēku zīmes, kā rīkoties vēl nekad nepiedzīvotās situācijās.

Strēlnieks

Ārējie apstākļi, notikumi un saskarsme rādās būt pat ļoti harmoniska, tomēr tava iekšējā būtība būs saspringusi un neapmierināta. Būs tendence it visā saskatīt nepatikšanu aizmetņus un cilvēkos meklēt viņu dubulto dabu.

Mežāzis

Šodien vari ievērojami uzlabot savu kontu bilanci, bet uzņemies vadību šajos procesos. Ar maigumu un iejūtību izturēsies pret citu cilvēku vājībām un sapratīsi viņu motivāciju. Būsi dāsns devējs, ja tavā ceļā pagadīsies lūdzēji.

Ūdensvīrs

Centies noturēt sava garastāvokļa rādītājus virs nulles atzīmes, jo noskaņojumam būs izteikta tendence uz pesimismu dēļ vēlamā un iespējamā pretrunām. Sevis un vides uzkopšanas procedūras palīdzēs atslābināties un izanalizēt nesenos notikumus.

Zivis

Apspied vēlmi padalīties ar savām sajūtām un problēmām, jo pēc tam var sekot nožēla par savas dvēseles atkailināšanu. Neiesaisties jaunās afērās vai dēkās, jo dēļ sasmērētās sirdsapziņas var ciest tavs sirdsmiers.

0 Komentāru