Lauvas var nokļūt neveiklā situācijā, Skorpioniem ieteicama mērenība it visā – 27. oktobra horoskops

0 Komentāru
Lauvas var nokļūt neveiklā situācijā, Skorpioniem ieteicama mērenība it visā – 27. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 27. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien kāds cilvēks var īpašā veidā piesaistīt tavu uzmanību. Vari ļauties impulsīvam un spontānam jūtu paušanas mēģinājumam. Tava atjautība un spēja redzēt vairākus gājienus uz priekšu palīdzēs izrullēt situāciju, ja kas saies greizi.

Vērsis

Īpaši labvēlīgs laiks, lai plānotu aktivitātes mākslas un radošo izpausmju sfērā. Ir pienācis laiks doties prom no vides, kurā neplaukst iedvesmas rozes un rotē sastāvējušās enerģijas.

Dvīņi

Šodien kāds no taviem līdzcilvēkiem, kuram nekad nebiji pievērsis īpašu uzmanību, kļūs par svarīgāko lēmumu virzītāju tavā dzīvē. Nesteidzini notiekošo, bet arī necilā pagājušo zaudējumu failus.

Vēzis

Notici sev līdz galam un savā apziņā neielaid šaubu parazītus. Tev ir visas iespējas pateikt, ko tu patiesībā domā un jūti. Tev jādodas tālāk paceltu galvu, bet, paliekot uz vietas, jāstiprina savs mugurkauls.

Lauva

Nepacietība un nesavaldība tevi var ievilināt vienā otrā neveiklā situācijā. Varbūt ne gaidīts, ne domāts uzradīsies sens draugs, ar kuru kopā mēģināsiet realizēt kādreiz pusratā pamesto avantūru vai sapni.

Jaunava

Visas profesionālās norises būs ar pozitīvu tendenci, ja bāzētas sadarbībā, korporācijā un partnerībā. Politikā un sabiedriskajā darbībā šodien iespējams piesaistīt atbalstītājus vai pārliecināt par kāda projekta dzīvotspēju.

Svari

Nepārvērtē savas zināšanas un iegūto pieredzi. Šodien der ieklausīties arī citu viedoklī par aktuālo jautājumu. Pie savas pārliecības neturies, esi elastīgs un gribošs paplašināt savus apvāršņus.

Skorpions

Šodien ieteicams ievērot mērenību visās izpausmēs. Apdomīgi tērējies un pārdomāti reaģē uz savām iegribām. Taviem vērtējumiem par notiekošo jābūt politkorektiem, īpaši nepazīstamu cilvēku klātbūtnē.

Strēlnieks

Tavu domu pasauli būs iekarojušas kādas attiecības un būs liela apņēmība savus personīgos projektus realizēt pēc iespējas nekavējoties. Var gadīties, ka prāts dos galīgi aplamus padomus.

Mežāzis

Nebaidies ieviest korekcijas tajās dzīves sfērās, kurās jau sen vajadzēja pārkrāmēt atvilktnes un izmest nevajadzīgo. Palaid vaļā sev pierastos aizspriedumus un pievērsies svaigām vēsmām, kurām ir lielākas izredzes tevi noturēt uz veiksmes ceļa.

Ūdensvīrs

Labvēlīga attieksme pret notiekošo šodien palīdzēs pieņemt adekvātus risinājumus. Uzturies līdzīgi domājošu un idejām atvērtu cilvēku sabiedrībā. Vienīgais ieteikums ir neiekrist mākoņu stūmēju eiforiskajā miglā, bet pieslēgt veselo saprātu.

Zivs

Visas problēmas, ar kurām šodien nāksies saskarties nav reālas, ir tikai tavās iedomās. Tāpēc dodies izvēdināt galvu un vislabāk to izdarīt ar kādas fiziskās aktivitātes palīdzību. Nevairies lietus un vēja, tie ir tavi šķīstītāji.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru