Vērši var piedzīvot kādu vilšanos, Lauvām būs veiksmīgi naudas ieguldījumi – 9. oktobra horoskops

0 Komentāru
Vērši var piedzīvot kādu vilšanos, Lauvām būs veiksmīgi naudas ieguldījumi – 9. oktobra horoskops
SINTIJA ZANDERSONE, LETA

Klāt 9. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien būsi pārliecināts par saviem talantiem un varēšanu, tāpēc vari pamēģināt izaicināt likteni vai vismaz izmēģināt laimi dzīves azartspēlēs. Neļauj citiem ietekmēt tavus lēmumus attiecībā uz finanšu darījumiem un pirkumiem.

Vērsis

Uzticies savai iekšējai balsij un neļauj citiem izsist sevi no līdzsvara. Iespējams, piedzīvosi kādu vilšanos, bet ātri pārgrupēsies un sajutīsi pareizo virzienu, kurā doties. Bet doties vajadzētu tālāk prom no mājām.

Dvīņi

Visas nebūšanas pratīsi pavērs sev par labu. Nevairies no spēcīgām un pēkšņām emociju izpausmēm, tās tevī atmodinās snaudošo iedvesmas enerģiju un vēlmi darboties mājās, dārzā, laukā vai garāžā.

Vēzis

Šodien atrodi iespējas sevi pasargāt un pietaupi enerģiju. Naudas jautājums var kļūt par strīdus objektu ģimenē. Problēmas cēloni meklē pagātnē neizrunātajās un neatrisinātajās situācijās. Došana ne vienmēr ir tas pareizākais risinājums.

Lauva

Šodien nokārto maksājumus un atļaujies arī kādu pirkumu, jo naudas aprites jautājumi ies kā smērēti. Visi naudas ieguldījumi būs veiksmīgi un iegādātās preces kvalitatīvas. Vienīgi izvairies no citu cilvēku mudinātas naudas izdošanas.

Jaunava

Personīgo attiecību jomā sadzīves problēmas un nesaskaņas par sīkumiem var nedaudz iekrāsot visādi citādi omulīgo rudens pievakari. Veicot atbildīgu darbu pastāv iespēja pieļaut kļūdas, tāpēc ieslēdz koncentrēšanos un izslēdz telefonu.

Svari

Ja tu šodien kādam šķērsosi ceļu vai būsi par šķērsli viņu plānu realizācijā, rēķinies ar vienu otru saspīlētu situāciju. Šodienas galvenais virzītājspēks ir intelektuālais darbs vai jebkurš darbs ar nopietnu prāta līdzdalību.

Skorpions

Šodien vajadzētu praktizēt pozitīvo domāšanu. Netērē savu fizisko un psihisko enerģiju uz lietām, ko tavā vietā varētu izdarīt tehnoloģijas un mehānismi. Neformālie kontakti un labas attiecības ar radiniekiem sekmēs izdošanos.

Strēlnieks

Nedzīvo uz pagātnes sasniegumiem un izbijušiem veiksmes stāstiem. Tiem šodien vairs nav lielas nozīmes. Svarīgi ir tas, ko tu vari un zini šodien, un kā šīs zināšanas vari pielietot tagad pat visikdienišķākajās situācijās.

Mežāzis

Citu izraisītās trauksmes situācijas neļaus tev atslābināties un turēs nemitīgā saspīlējumā. Veiksmīgi vari mazināt negācijas un stresa līmeni, ja paturēsi prātā pagātnē pieļautās kļūdas un nepieļausi to atkārtošanos.

Ūdensvīrs

Šodien velti neiztērē savus spēkus un neatkārto agrāk pieļautās kļūdas. Dzīve piespēlēs pagātnes notikumiem līdzīgas situācijas, kuras tev vajadzētu atpazīt un rīkoties pretēji tam, kā jau biji darījis.

Zivs

Meklē neparasto un savādāko arī stipri rutinētos darbos un aktivitātēs. Iespēju robežās dod priekšroku jauniem paziņām, nevis izbijušajiem romantiskajiem partneriem. Savas vajadzības un intereses stādi augstāk par citu iegribām.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru