Vēžiem vēlams uzmanīties ar svešiniekiem, Svariem labāk piebremzēt ar pirkumiem. 9. augusta horoskops

0 Komentāru
Vēžiem vēlams uzmanīties ar svešiniekiem, Svariem labāk piebremzēt ar pirkumiem. 9. augusta horoskops
PEXELS

Klāt 9. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien ar skaidru prātu un neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību, domām. Gaidi kādu pavērsienu personīgajā dzīvē. Bet lēmumus gan pieņem pats un neļauj citiem tos koriģēt un pielāgot savām vajadzībām.

Vērsis

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo risinājums nāks tuvākajās dienā un bez liekas piepūles.

Dvīņi

Šodien būsi ļoti jūtīgs pret kritiku, apstākļu vai cilvēku spiedienu. Emocionālā fona iespaidā var rasties saķeršanās arī ar mīļajiem. Šodien uzliesmojušie konflikti var ilgi gruzdēt un to radītie apdegumi sūrstēt.

Vēzis

Nezināmā vidē un ar svešiem cilvēkiem esi ļoti uzmanīgs. Neiekrīti uz sasteigtiem lēmumiem un neļaujies pirmā iespaida vilinājumam. Pārliekas aktivitātes izrādīšana var radīt neprognozējamus sarežģījumus.

Lauva

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās adrenalīna un vēl citu hormonu līmeni. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

Jaunava

Šodienas ātrums būs mērens, bet tāpēc nevajadzētu atcelt plānotos braucienus vai tikšanās. Ja no tevis gaida atbildes uz agrāk uzdotajiem jautājumiem, pavelc vēl laiku un atbildes pašas atnāks.

Svari

Šodien piebremzē ar pirkumiem, sevišķi iekārtām, visādām digitālām štellēm. Darba laikā koncentrējies uz analītisko, bez vajadzības nekur nebrauc, neskrien un ārkārtas tikšanās neorganizē.

Skorpions

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev ir pašam savs peldēšanas celiņš.

Strēlnieks

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un ievilks tevi kārtīgā karuselī. Drosmīgi dodies pretī izaicinājumiem, vai arī tie drosmīgi tevi apraks.

Mežāzis

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes. Var nākties mierināt kādu nelaimē nonākušu draugu vai tuvinieku.

Ūdensvīrs

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes izmantot pareizo saskarsmes taktiku, kā arī no spējas nedzirksteļot kā īssavienojumam. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Zivs

Ļoti laba priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties pat no labi izplānotām lamatām. Tavs enerģijas potenciāls būs samērā augsts, tāpēc vari uzņemies papildus slodzes, pabeigt ilgi atliktos darbus.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru