Jaunavas harmoniju ienesīs darba vidē, Strēlniekiem jāuzmanās no domstarpībām ar likumu – 8. septembra horoskops

0 Komentāru
Jaunavas harmoniju ienesīs darba vidē, Strēlniekiem jāuzmanās no domstarpībām ar likumu – 8. septembra horoskops
PEXELS

Klāt 8. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Situācijās, kur vajadzīga ātra reakcija un apķērība, demonstrēsi neredzētus panākumus un mobilizēšanās spējas. Neprognozētie notikumu pavērsieni sola veiksmīgu iznākumu un veselīgu adrenalīna devu.

Vērsis

Partnerattiecībās būtu ieteicams meklēt psiholoģisku komfortu un mieru, tomēr nesapratne vienās otrās attiecībās joprojām sitīs augstu vilni. Būs jāpieņem un jāizprot partnera viedoklis kādā jautājumā.

Dvīņi

Saplānotajā dienas ritmā ik pa brīdim ieslēgsies kāds trauksmes zvans. Esi gatavs visu pamest un nekavējoties traukties glābt kāda kolēģa nelaimīgo galvu, maku vai darba krēslu. Būsi atjautīgs un tev tas padosies dabiski.

Vēzis

Tavs prāts būs aktīvs, bet vai piemērotā brīdī domu spēsi arī adekvāti izstāstīt, ir pavisam cits jautājums. Ja citiem tavas domas nešķiet ģeniālas, neuzskati viņus par saviem nelabvēļiem vai ienaidniekiem.

Lauva

Šodien par katru cenu vēlēsies iesaistīties diskusijās un pārrunās, bet pastāv risks, ka sarunāsi ko lieku un galīgi garām. Iespējams izrādīsi augstsirdību un pretimnākšanu kādam senam sadarbības partnerim vai paziņam.

Jaunava

Ja vēlies izlīgt ar saviem darba biedriem, stipri piedomā pie izteiksmes veida. Īpašu harmoniju un miera sajūtu ienesīsi savā darba vidē, ja sagādāsi mazus uzmanības mirkļus saviem padotajiem.

Svari

Savu izdomu liksi lietā, lai izkultos no neveiklām un samocītām situācijām. Tavas izcilās runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā. Tikai sarunas laikā mācies ieturēt pauzi, lai saklausītu citu teikto.

Skorpions

Citu domas, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsotas, sakāpinātas un pārspīlētas. Pašam var būt sajūta, ka viss ir nevainojams un spožs un tikai citi ir vainojami galīgā nespējā saskatīt tavu izcilību.

Strēlnieks

Tava nevarēšana sarunāt un vienoties ar citiem var ievilināt tevi ne vienā vien nepatīkamā situācijā. Uzmanies no nekonsekvences un aizmāršības, pārpratumiem ceļā un domstarpībām ar likumu.

Mežāzis

Tavs prāts nepadosies gribas kontrolei un būs ļoti grūti saņemties pabeigt iesāktos darbus. Īpaši tas attiecas uz mājās atnestiem darba projektiem vai kādiem iekrātiem rakstu darbiem, kuriem nodošanas datums jau sen ir pagājis.

Ūdensvīrs

Vari paspīdēt ar saviem prātnieka un filozofa talantiem un pagozēties citu apbrīnas saulītē. Nekāda stresa un piepūles, visās jomās virzīsies uz gaišo nākotni. Tava paštīksmināšanās nedrīkst citos raisīt mazvērtības kompleksus.

Zivs

Kāda ļoti svarīga un personīga tikšanās var noteikt visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā sadarbībā ir iesaistītas vismaz divas puses, tāpēc centies pieņemt, ka tavs viedoklis ir tikai viena patiesības šķautne.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru