Mežāžiem priekšā patīkamas pārmaiņas, Zivīm labs laiks atsvaidzināt garderobi – 8. oktobra horoskops

0 Komentāru
Mežāžiem priekšā patīkamas pārmaiņas, Zivīm labs laiks atsvaidzināt garderobi – 8. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 8. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien vari atļauties darīt jebko, ja nu vienīgi uzmanies no pasākumiem, kas var pabojāt tavu veselību. Vari panākt vēlamo, iesaistoties neformālos pasākumos un kontaktos ar intelektuāliem varas pārstāvjiem.

Vērsis

Šodien vajadzētu strādāt ar ilgtermiņa stratēģiju, ideju ģenerēšanu un taktiskajiem plāniem. Ja labi pastrādāsi, nākotne nāks ar lielāku vai mazāku atalgojumu. Ja vēlies labi sadzīvot ar cilvēkiem, centies viņus iepriecināt.

Dvīņi

Vari pamainīt savas prioritātes profesionālajā lauciņā. Savukārt dažiem līdzgaitniekiem vari kļūt par iedvesmojošu paraugu. Veidosies auglīga ideju un domu apmaiņa ar skolotājiem, mentoriem un pasniedzējiem.

Vēzis

Kāds labu vēlošs vecāks cilvēks šodien tevi mudina uz apvāršņu paplašināšanu. Ļaujies šim aicinājumam, ja zinātkāre un darboties griba ir tonusā. Ja neesi pārliecināts, vienkārši ieklausies teiktajā.

Lauva

Vismaz virtuāli izraujies no ierastās un jau nedaudz iesīkstējušās vides. Tev vajadzētu ieelpot citu pasauļu un citu kultūru gaisu. Apjautīsi, ka ne tikai materiālajā labklājībā sakņojas dzīves jēga un tās piepildījums.

Jaunava

Ļauj saviem ieradumiem un nelielajām vājībām nedaudz brīvības. Pārāk stingi noteikumi sagrauj tavu individualitāti. Var rasties situācijas, kur veidosies principiāla ideju un domu opozīcija vai cīkstēšanās par savu taisnību.

Svari

Noteikumi un instrukcijas nespēs ierobežot tavu radošo darboties gribu, vienīgi veselības problēmas var novilkt rokas bremzi. Ātri un atbilstoši reaģējot uz pirmo simptomu parādīšanos, būsi uz pekām ātrāk nekā parasti.

Skorpions

Radīsi iespējas apiet visus šķēršļus un sastapsi radniecīgas dvēseles, kuras darīs tāpat. Vienīgie kavēkļi, kas var tevi atturēt no spontānas un brīvdomīgas rīcības, ir tavi iekšējie aizspriedumi vai neadekvātas ambīcijas.

Strēlnieks

Visas darbības, kur ir vajadzīgs radošs prāta darbs, padosies viegli, un rezultāti būs lieliski. Var rasties situācijas, kur veidosies principiāla ideju un domu opozīcija, īpaši ar skolotājiem un tiem, kurus uzskati par saviem iedvesmotājiem.

Mežāzis

Šodien gatavojies patīkamām pārmaiņām, jo diena kā radīta, lai nodotos radošam darbam. Priekšniecība var tevi apbalvot, uzticot interesanta projekta vadību, kas pavērs iespēju izpausmes bez ierobežojumiem un uzraugiem.

Ūdensvīrs

Tavos vārdos būs liela patiesība un spēks. Izvēlies pareizos vārdus un pareizo mērķauditoriju, lai tava enerģija netiktu izkaisīta vējā. Ja vēlies kaut ko piedāvāt cilvēkiem, pārliecinies, vai viņiem tas ir būtiski svarīgs.

Zivs

Nepieciešamība pēc svaigiem iespaidiem ņems virsroku pār atturību un aprēķinu. Spēsi paskatīties uz lietām un cilvēkiem sev līdzās citām acīm. Iespējams, šis ir piemērots laiks, lai pamainītu savu tēlu vai vismaz garderobi.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru