Skorpioniem jāizvairās no riskantiem darījumiem, Strēlniekiem labāk turēties pie nodomātā – 8. augusta horoskops

1 komentārs
Skorpioniem jāizvairās no riskantiem darījumiem, Strēlniekiem labāk turēties pie nodomātā – 8. augusta horoskops
PEXELS

Klāt 8. augusts. Uzzini, ko zvaigznes tev sola šodien!

Auns

Šodien nevajadzētu būt lielam individuālistam un demonstrēt neatkarības pārākumu. Ja ap tevi ir cilvēki, uz kuriem var paļauties, neliec visu atbildību par darbu uz saviem pleciem.

Vērsis

Jo vairāki sagaidi no citiem, jo stingrākai disciplīnai sevi būs jāpakļauj. Ja saviem dārgajiem un mīļajiem cilvēkiem veltīsi pareizos vārdus un neuzlūkosi viņus no saviem augstumiem, piedzīvosiet harmonisku svētdienas novakari.

Dvīņi

Neesi pārlieku liels ideālists un ieklausies citu pieredzē jebkura jautājuma kontekstā. Iespējams, daži no taviem principiem un par rutīnu kļuvušie ieradumi piedzīvos izgāšanos. Jāsaglabā sevi cienoša stāja.

Vēzis

Ļauj vaļu pašizpausmei un nenobīsties, ja saņemsi neadekvātu reakciju. Lietišķās attiecībās spēja pārliecināt būs visa pamatā un no šīm praktiskajām iemaņām arī veidosies veiksmes formulas un iepriecinošo ciparu virtenes.

Lauva

Disciplinē savu prātu un neaizraujies ar pārlieku lieliem intelektuālā komforta meklējumiem. Nesaskaņas ar mājiniekiem var sasniegt kritisko robežu, kas var novest pie tavas ietekmes apšaubīšanas ģimenes lokā.

Jaunava

Šodien tev nepieciešams ar godu izkulties no nepatīkamām sarunām, īpaši par finansēm. Tava reputācija draugu lokā var kristies vai piedzīvot kaut ko līdzīgu hakeru uzbrukumam. Nepārdzīvo, jo drīz viss normalizēsies un stabilizēsies.

Svari

Katra sava darbība būs skrupulozi jāpierāda un jāargumentē. Apelē pie sava intelekta un prāta spējām un liec tās lietā, lai atbrīvotos no kaitinošajiem ieradumiem un rīcības modeļiem.

Skorpions

Šodien jebkuru darbu un izklaidi plāno īpaši rūpīgi. Neiesaisties riskantos darījumos un attiecību piedzīvojumos. Domstarpības un pārmetumus ģimenē var izlīdzināt izrādot rūpes un īpašu gādību.

Strēlnieks

Izvairies no cilvēkiem, kuri gribēs tevi izmantot apmaiņā pret savu atbalstu. Izvairies no palīdzības pieņemšanas, ja cilvēku labi nepazīsti. Personīgajās attiecībās labāk stingri turēties pie nodomātā, nevis ļauties improvizācijām.

Mežāzis

Sarunu vešana un dialoga māksla nebūs tava stiprā puse. Šādā noskaņā diez vai varēsiet vienoties par kopīgu ceļojumu vai pasākumu. Neformālā pasākumā nepalaid garām iespēju satuvināties ar kādu cilvēku.

Ūdensvīrs

Jebkura šodienas aktivitāte prasīs no tevis smagu darbu un piespiešanos. Tomēr rezultāti neatbildīs tavām cerībām. Saņemsi tiešus un nepārprotamus pārmetumus par savu runas manieri, tāpēc attīsti spēju korekti un adekvāti izteikties.

Zivs

Šodien ir iespēja veikt korekcijas iepriekš sagatavotajos plānos vai iecerēs. Atsakies no nerealizējamām idejām un izfantazētiem notikumu scenārijiem. Atļaujies sevi palutināt ar burvīgu neko nedarīšanu.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

1 komentārs