Vēršiem jāuzmanās no steigas, Dvīņi var atļauties būt sapņaini – 7. septembra horoskops

0 Komentāru
Vēršiem jāuzmanās no steigas, Dvīņi var atļauties būt sapņaini – 7. septembra horoskops
PEXELS

Klāt 7. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien centies izrādīt neviltotu interesi par savu tuvinieku vaļaspriekiem un tēmām, kuras viņus patiesi interesē. Savas drosmīgās idejas pagaidām tikai perē, vēl nav piemērots laiks tām izšķilties.

Vērsis

Uzmanies no starpgadījumiem dēļ steigas un spontānas rīcības. Tava radošā iedvesma jāvirza tā, lai to pārvērstu kādā emocijām piesātinātā un rudens krāsām caurstrāvotā mākslas darbā.

Dvīņi

Šodien atļausies būt sapņains, maigs un saskarsmē ar ārpasauli ļoti pozitīvs. Vai to ietekmēs laika apstākļi vai izraušanās no ikdienas rutīnas, pagaidām nav skaidrs. Ja šodien pats sev patiksi, paanalizē, kas ir tie apstākļi un cilvēki, kas to veicina.

Vēzis

Meklēsi veidus kā harmonizēt un sakārtot savu iekšējo pasauli. Šodien būs ārkārtīgi svarīga saskarsme ar cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Noteikti izmanto iespēju aiziet pie kāda ciemos ar mērķi intelektuāli bagātināties, nevis uzdzīvot.

Lauva

Ja starp tevi un partneri valda patiesa uzticība, ļauj mīļotajam nodarboties ar viņam vistīkamākajām lietām pat ja tevi tās tracina. Ja vēl pārbaudāt savstarpējo attiecību noturību, nebūtu ieteicams šodienas vakaru pavadīt katram savā draugu lokā.

Jaunava

Šodien tavu prātu un sirdi var nodarbināt psiholoģiska vai eksistenciāla satura jautājumi. Tikai pārāk neaizraujies ar pravieša vai soģa lomu un proties savlaicīgi iziet no tēla, lai neaizbaidītu cilvēkus, kuri tevi vēl nav iepazinuši.

Svari

Meklēsi klusumu, lai vienkārši pabūtu ar sevi vienatnē. Šodien nebūs uzrāviena un nebūs vēlēšanās iesaistīties sarunās. Vari uzsākt rudens veselības kūri vai kā citādi parūpēties par savu gara un miesas labsajūtu.

Skorpions

Atkarībā no tavām prioritātēm baudīsi pilnīgu mieru vai nodosies radošajam darbam. Personīgi jūtīgo jautājumu apspriešanu atliec, jo sava taisnība katram būs neapgāžama. Šāda komunikācija beigties ar pieviltā upura sajūtu.

Strēlnieks

Tavā pārziņā būs ikdienas darbs parastais, un diena solās būt mierīga un harmoniska. Esi brīvs, slinks un sapņains. Uzticies tam, ko redzi un jūti, un paliec pie saviem rudenīgajiem darba dienas ieradumiem.

Mežāzis

Šodien vari atļauties nedaudz paplašināt sev atvēlētās rīcības teritoriju. Neliedz sev dzīves priekus un pārskati savu strikto principu robežas. Nav nekas briesmīgs, ja izdevumu tāme pārsniedz ieņēmumu sadaļu.

Ūdensvīrs

Personīgajās attiecībās gribēsi sarīkot savam mīļajam kādu pārsteigumu. Pārsteigumi mēdz būt dažādi, raugi, lai nav jānožēlo. Nezinot visu stāstu, jāizvairās no spriedumu izteikšanas par citu cilvēku lēmumiem.

Zivs

Mēģini nodibināt abpusējas uzticības attiecības ar tiem cilvēkiem, kuri piedāvā savu atbalstu vai līdzdalību kādā tev svarīgā pasākumā. Met līkumu tiem, kuri ir kādas fanātiskas idejas vai plāna apsēsti un pats neiekrīti līdzīgos maldos.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru