Auniem visu, kas krīt uz nerviem, labāk ignorēt, Jaunavas var palutināt mīļos ar kādu dāvaniņu. – 7. oktobra horoskops

0 Komentāru
Auniem visu, kas krīt uz nerviem, labāk ignorēt, Jaunavas var palutināt mīļos ar kādu dāvaniņu. – 7. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 7. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs tikai savu domubiedru sabiedrībā un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Ja šodien nav vēlēšanās ar kādu draudzēties vai runāties, tad arī nevajag.

Vērsis

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi stimulē un vairo dzīvesspēku. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no pēkšņā iedvesmas uzplūdā uzburtā.

Dvīņi

Ziņas, kas tevi sasniegušas, nedos sirdsmieru, tāpēc ievērojamu dienas daļu pavadīsi domās un aizdomās. Par laimi, arī tavā karalistē gadīsies pa kādam jaukam notikumam, kas kliedēs nomāktību.

Vēzis

Šodienas galvenās sastāvdaļas ir disciplīna un apņēmība. Arī visa notiekošā bilde rādīsies skaidra, jo skaidra. Ja klienti būs sarūpējuši kādas nodarbes, ar lielu entuziasmu tajās piedalīsies.

Lauva

Šodien dosi priekšroku galīgi sadzīviskām un praktiskām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Iespējams, tādā veidā mēģināsi viņus iepriecināt šajā lietainajā un rudens dvakas piesātinātajā laikā.

Jaunava

Attiecībās nenoskopojies un pārsteidz dārgos ar kādu dāvaniņu. Mīļotie ir noilgojušies pēc uzmanības apliecinājumiem, pat ja kopā esat visus ceļus un neceļus izbriduši.

Svari

Ievērojami pieaug optimisms, dzīves alkas, dziņas un visādi citādi rīkoties stimulējuši aspekti. Sakrātie nepadarītie darbi tieši šodien ies no rokas, tāpēc neaizraujies ar plāniem par neko nedarīšanu un slimības lapas ņemšanu.

Skorpions

Tavas jūtas un simpātijas atdzīvosies un uzziedēs no jauna. Ja esi sataisījies uz randiņu, izplāno to rūpīgi un no sirds, lai tavs iecerētais saņemtu pirmreizējā pārsteiguma sajūtu.

Strēlnieks

Šodien notiekoša kontroles pults būs tavās rokās. Kam pults, tas ir notikumu pavēlnieks un situācijas saimnieks. Atslābināšanās nesanāks. Psiholoģiski šodien būsi spējīgs ātri reaģēt un zibenīgi pieņemt lēmumus, arī aplamos..

Mežāzis

Uz citu cilvēka pasivitātes fona tu turēsies godam. Ar kvēlu entuziasmu būsi gatavs rādīt, kā darbi jādara. Profesionāli vari arī aplauzties, tomēr būsi kādas liktenīgas sakritības, kuras tevi atgriezīs pārliecību un cīņas sparu.

Ūdensvīrs

Šodien no sirds sajutīsi gandarījumu par padarīto, neskatoties uz darbu lielumu un nozīmīgumu. Prieks un mierīgs prāts ir godam nopelnīts vai pacietīgi sagaidīts. Arī sirds lietās jaušamas izmaiņas, vismaz emocionālas.

Zivs

Tava personīgā dzīve var izraisīt apkārtējo sakāpinātu interesi. Vai nu tu pārāk slēpies, vai arī pārāk daudz runā. Ja šie uzmanības apliecinājumi tev nav patīkami, maini uzvedības taktiku.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru