Jaunavas var atgūt vecu parādu, Zivis sagaida fascinējoša tikšanās – 7. augusta horoskops

0 Komentāru
Jaunavas var atgūt vecu parādu, Zivis sagaida fascinējoša tikšanās – 7. augusta horoskops
PEXELS

Klāt 7. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tev ieteicams meklēt un redzēt dzīves košās krāsas un izvairīties no depresīviem un pesimistiskiem cilvēkiem. Domas grozīsies ap pārsteigumu notveršanu, ieraudzīšanu vai vismaz noticēšanu, ka tādi eksistē.

Vērsis

Pasivitāte un sakāpināts jūtīgums šodien jāsvītro no tavas sajūtu gammas. Sadzīvē neaizraujies ar lielajiem plāniem, priecīgi apdari mazāksvarīgo un tinies pēc iespējas ātrāk uz vietām, kur jūra, saule, mežs…

Dvīņi

Šodien ļoti apdomīgi dod kādam solījumus, jo no tevis neatkarīgi apstākļi var traucēt solījumu turēšanu. Nekādas galīgās atziņas vai tiltus dedzinošus lēmumus attiecībās gan nevajadzētu pieņemt.

Vēzis

Nemīņājies uz vietas un nebaidies iesaistīties arī vienā otrā riskantākā pasākumā. Ieguldītā enerģija transformēsies gandarījuma sajūtā. Neaizraujies ar runāšanu, rīcība runās skaļāk un pārliecinošāk.

Lauva

Šodien uzslavas plūdīs tavā virzienā. Ar šo labo ziņu jau būtu pietiekami, bet vēl vari spīdoši izpausties sabiedriskos pasākumos un sagaidīt kādu zīmi par ilgi lolota sapņa piepildīšanos.

Jaunava

Nevajadzētu savu darbību aprobežot ar sēdēšanu vienā vietā. Jo tu vairāk kustēsies un pārvietosies, jo labāk jutīsies. Iespējami uzlabojumi attiecībās ar partneri vai kāda veca parāda atgūšana.

Svari

Šodien slēgtās norunas paredz nesliktus rezultātus. Tikai nesasoli par daudz vai neizplūsti pārāk apjomīgos perspektīvu aprakstos, kas partneriem var radīt aizdomas un neuzticību.

Skorpions

Tev ļoti viegli dosies rokās izdevības, kuras kādreiz uzskatīji par nesasniedzamām. Ja ap tevi šodien lidinās mazie kārdinātāji, aizmirsti par pienākumiem un dodies ar izredzēto baudīt vēl atlikušās siltās vasaras dienas novakari.

Strēlnieks

Labvēlīga apstākļu sakritība un tavas uzvedības elastība palīdzēs izmanevrēt arī nedaudz divdomīgās situācijās. Sestdienas beigās sajutīsies lepns, ka esi izturējis, adekvāti reaģējis un neko nesalaidis grīstē.

Mežāzis

Pārlieku lielā enerģija ir jāvirza radošos vai organizatoriskos darbos, jo citādi tā var aiziet neceļos. Ja tavā jūtu dzīvē ir pienākusi kulminācija, kas izšķirs attiecību nākotni, pamet visu un dodies risināt šo situāciju.

Ūdensvīrs

Ja esi kaut ko iecerējis, neatslābinies, bet panāc savu. Šodien nokavēto būs ļoti grūti panākt, lai neteiktu neiespējami. Bet notikumi un randiņi, saistīti ar mīlas lietām, var izvērsties ilgtermiņa attiecībās.

Zivs

Šodien piedalies tikai tādos pasākumos, kuros vari smelties idejas un iedvesmu. Iegadīsies fascinējoša tikšanās, kuras iespaidos dzīvosi vēl ilgu laiku. Uzcērt ko košu pludmales stilā un ķeries pie iedvesmojošas aktīvas atpūtas.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru