Lauvām vēlams nepārpūlēties, Mežāži var iziet ārpus rāmjiem – 6. oktobra horoskops

0 Komentāru
Lauvām vēlams nepārpūlēties, Mežāži var iziet ārpus rāmjiem – 6. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 6. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien vari sajust paaugstinātu uzbudināmību, kaisles vai spēka demonstrēšanas izvirdumus, kas būs saistīti ar vienu otru smagu domu, ko stiep līdzi no pagātnes. Miermīlīgu dialogu iespējamība ar dārgajiem šodien ir ar nelielām izredzēm.

Vērsis

Neseko skaļāk izkliegtajam viedoklim un lielāko muskuļu īpašniekiem. Vari atļauties kādam atteikt palīdzību vai noraidīt piedāvājumu. Visiem spēkiem turies pie savas pārliecības un viss, par ko esi pārliecināts, arī piepildīsies.

Dvīņi

Šodien vari sākt šaubīties par savas personīgās laimes izredzēm un perspektīvu atrast ideālo partneri. Ja gadījumā ir plānoti kādi ciemi, svarīgi ir nepārēsties un nepārvērtēt savu alkohola rezistenci.

Vēzis

Šodien nāksies pakļauties objektīvajiem apstākļiem, kas ierobežos visas tavas aktivitātes. Jāpieņem, ka ir tādas dienas, kas neļauj tev spert ne vienu lieku soli. Pataupi savu enerģiju veiksmīgākai dienai.

Lauva

Vēlams nepārpūlēties ne fiziski, ne garīgi, nepakļaut savu organismu stresam. Šodien izvēlies tikai vislabāko pārtiku un pagatavo sev un mājiniekiem ko īpaši baudāmu. Pie nopietnām mācībām neķeries, jo beigās nebūsi apmierināts ar izniekoto laiku.

Jaunava

Šodien gremdēsies savu domu pasaulē un, par laimi, nebūs neviena vampīriņa, kas mēģinātu pamieloties no tava siltuma vai izsistu no apcerīgās noskaņas. Nesaisti sliktas atmiņas un sāpīgu attiecību pieredzi ar šodien notiekošo.

Svari

Iespējams sajutīsies noguris un garīgi iztukšots, kas tevi mudinās bēgt no sabiedrības, trokšņa un pūļa. Tavs pašaizsardzības instinkts strādās nekļūdīgi. Izmanto šo dabas doto instrumentu.

Skorpions

Pieņem šodienas ierobežojumus un atteikumus kā galīgus un būsi tikai ieguvējs. Iedziļinies notiekošā būtībā, tās izpratnei ir svarīga filozofiska prāta kondīcija. Noliec malā saimniecības lietas un bezkaislīgi nododies attiecību pasaulei.

Strēlnieks

Kādu lēmumu vai paralēlās attiecības nāksies piebremzēt mīļā miera labā. Personīgie ierobežojumi, lai cik apgrūtinoši tie neliktos, ir tavas drošības un stabilitātes garanti.

Mežāzis

Jutīsi vēlmi iziet ārpus pieņemtajiem labās gaumes vai uzvedības rāmjiem, bet nekādā gadījumā to nedari, ja nevēlies kompromitēt savu labo vārdu. Šodien nevajadzētu eksperimentēt ar mīlestību un naudu.

Ūdensvīrs

Šodien izvairies no pasākumiem un, vēl jo vairāk, no sava viedokļa paušanas. Šajā laikā vari izdarīt neprognozējamas darbības. Iespējams, pats provocēsi vai tevi provocēs ar mērķi izraisīt atbildes reakciju.

Zivs

Ļoti svarīga loma būs partnerim un kopā varat aktualizēt sen neatrisinātas tēmas. Jo svarīgāks un dārgāks tev ir partneris, jo saspringtāks jutīsies bailēs kļūdīties un viņu zaudēt. Pietiks ar to, ka būsi patiess.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru