Ūdensvīru šaubas var izrādīties pamatotas, Zivīm labāk nesteigties ar lieliem pirkumiem – 5. septembra horoskops

0 Komentāru
Ūdensvīru šaubas var izrādīties pamatotas, Zivīm labāk nesteigties ar lieliem pirkumiem – 5. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 5. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Nāksies trenēt pacietību, tas visvairāk attiecas uz cilvēku savstarpējo saspēli. Tomēr šīs īpašības galējībās meties piesardzīgi, jo kas par daudz, tas par traku.

Izvairies no došanās izbraucienos, jo sastrēgumos vai tehniskās ķibelēs zaudēsi ļoti daudz laika.

Vērsis

Tavas pašsajūtas uzlabošanās vai pasliktināšanās pamatā būs domas. Tāpēc uzmani un kontrolē savu domāšanas procesu. Nāksies parādīt izturību un neatlaidību, tas visvairāk attiecas uz cilvēku savstarpējo saspēli.

Dvīņi

Nevairies atbildības un neslēpies aiz kādu vecāku un pieredzējušāku cilvēku mugurām. Tev ir jādodas dienas gaismā un jārīkojas enerģiski un izlēmīgi. Pastāv liela iespēja to izdarīt teicami.

Vēzis

Apskati un izanalizē visus variantus, pirms sāc realizēt savus plānus. Paplašini savas darbības vai pakalpojumu klāstu un kā gaismu tuneļa galā ieraudzīsi izmaiņas materiālajā nodrošinājumā.

Lauva

Radošajos plānos parādīsies visa tavas personības kapacitāte. Šodien uzraugi un pieskati to, ko jau esi sasniedzis, lai kāds nepiesavinās tavus nopelnus. Nepiekrīti draugu solītajiem vieglu peļņu nesošiem darījumiem.

Jaunava

Ar ambīcijām viss būs kārtībā, tās būs pietiekoši, lai radoši izpaustos un nekautrētos sava darba augļus izrādīt arī citiem. Šodien novērojams patīkams līdzsvars starp jūtām, emocijām un reālo darbību.

Svari

Mīļoto vai mājinieku simpātijas dos tev papildus iedvesmu un palīdzēs tikt galā ar nogurumu, kas šodien var būt īpaši traucējošs. Iekļaušanās mājas dzīvē ir visieteicamākā taktika, risinot saimnieciskos jautājumus.

Skorpions

Attiecībās var parādīties nepārvaramo viedokļu dažādības sindroms, tāpēc atceries par iespēju iejusties otra ādā vai vismaz pielaiko otra kreklu. Sakārto savu jūtu pasauli un atbrīvojies no aizvainojuma un nosodījuma. Kļūsti maigāks un pielaidīgāks.

Strēlnieks

Mājas apstākļos demonstrēsi varas atribūtus un izaicinošu uzvedību. Vari iekrist situācijās, kad visas darbības, kuras veiks citi, šķitīs nepiedodami lēnas un pat destruktīvi bremzējošas.

Mežāzis

Šodien attiecības var piedzīvot uzplaukumu vai pasliktināšanos tavas uzvedības rezultātā. Neaizmirsti par pieticību un piedošanu. Tas attiecas arī uz finansiāliem darījumiem.

Ūdensvīrs

Tavas šaubas var izrādīties pamatotas. Tavi sāncenši vai vienkārši nelabvēļi šodien var rīkot sacelšanos. Aizsargājoties nekļūsti pārāk agresīvs, jo viss process var iziet ārpus kontroles.

Zivs

Klausies, kad sāks runāt tava intuīcija un nesteidzies ar svarīgiem lēmumiem, lieliem pirkumiem vai galīgiem secinājumiem. Iespējams, būs jāatsakās no cerības doties īsākās vai garākās brīvdienās, kādu no tevis neatkarīgu iemeslu dēļ.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru