Vēršiem laba diena lielām pārmaiņām, Dvīņiem jābūt vērīgiem ar naudu – 5. oktobra horoskops

0 Komentāru
Vēršiem laba diena lielām pārmaiņām, Dvīņiem jābūt vērīgiem ar naudu – 5. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 5. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien vari paklupināties un atkal atkārtot to pašu kļūdu vai izdarīt nepareizo lēmumu. Nāksies nopietni nogriezt savu izdevumu budžetu vai arī lūkoties pēc papildu peļņas iespējām.

Vērsis

Piemērota diena, lai ieviestu kādas fundamentālākas pārmaiņas dzīvē. Ja nevari atļauties izpausties uz pilnu klapi, tad vismaz padomā par rudenīgi silto un omulību vairojošo noskaņu un atbilstošu kompāniju.

Dvīņi

Šodien var gadīties kādas loģistikas kļūmes, kas traucēs pilnvērtīgi realizēt tavus plānus. Esi vērīgs arī attiecībā uz naudas maksājumiem un citiem dokumentiem. Šodien tava mentālā kondīcija var būt stipri patālu no piezemētās realitātes.

Vēzis

Savas iegribu ambīcijas mēģini apvienot ar ļoti reālu un taustāmu praktiskumu. Tev būs jārisina ļoti konkrēti dzīves uzdevumi. Atceries, ka šoreiz tiešām būs jāiesvīst, nevis jābīda tukši teksti.

Lauva

Attiecību romantika nav jābalsta uz paļaušanos liktenim, bet uz ļoti pat praktiskiem un jutekliskiem kopā būšanas aspektiem. Viss šodien uzsāktais sola skaistu turpinājumu, vien pašam tam ir jānotic.

Jaunava

Mājas dzīves radošajās izpausmēs jāiet uz kompromisiem, pretējā gadījumā tevi piespiedīs to darīt un tas var atstāt nevajadzīgu rūgtuma piegaršu visam pasākumam. Atšķirības ieradumos var aktualizēt personīgo attiecību problēmas.

Svari

Nešaubies par sevi – tu visu pareizi redzi un pareizi saproti. Uzdrošinies izdarīt vēl vienu brašu gājienu, lai situāciju izmainītu. Šodienas problēmām varētu būt finansiāls cēlonis – esi dzīvojis pāri saviem līdzekļiem un tagad jāķeras pie sevis ierobežošanas pasākumiem.

Skorpions

Šodien nevari nolīst tumsā un tēlot atturībnieku, nāksies būt pārmaiņu un pārsteigumu gādātājam. Ja nākotne tev ir svarīgāka par šodienu, kārtīgi izvērtē savas izvēles plusus un mīnusus.

Strēlnieks

Prasme ieraudzīt un prātīgi novērtēt radušās iespējas būs atslēga uz harmonisku un veiksmīgu attīstību vai vismaz virzienu uz gaišāku un priecīgāku būšanu. Ieguvums var būt gan materiāls, gan emocionāls.

Mežāzis

Šodien vajadzētu piedomāt par savu veselību un ieklausīties, ko saka tavs ķermenis. Ja saklausi rudens apātijas sūtītos brīdinājuma signālus, mudīgi pievērsies rehabilitācijas pasākumiem, pirts rituāliem, sulu kūrēm.

Ūdensvīrs

Kas jāizdara, tas jāizdara – neskatoties uz grūtībām un par spīti šķēršļiem. Ja atslābsi, ieplānotos darbus novilksi līdz Ziemassvētkiem. Jāapkopo pēdējās enerģijas paliekas un beidzot jāšķērso pēdējā šķēršļu josla.

Zivs

Ja šodien nevari atļauties kaut kur nolīst un nogaidīt, kamēr noskaidrojas debesis, sagatavojies uz pārpratumiem komunikācijā. Kārtojot un skaidrojot radušos apstākļus, esi neatlaidīgs un neceri uz ātru risinājumu.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru