Auniem nav ieteicams slinkot, Svariem labāk neatlikt naudas darījumus – 4. septembra horoskops

0 Komentāru
Auniem nav ieteicams slinkot, Svariem labāk neatlikt naudas darījumus – 4. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 4. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien noteikti neslinko, ja esi profesionālis radošajās sfērās. Vari noķert iedvesmas brīdi, lai uzburtu kaut ko izaicinoši aktuālu. Turi iedvesmu cieša satvērienā un nebaidies eksperimentēt, atklāt un to visiem parādīt.

Vērsis

Labākais, ko šodien vari paveikt, ir ziedot savu laiku un varbūt arī naudu kādas globālas problēmas risinājumam. No tevis sagaidīs mīlestības un uzmanības izpausmes, tāpēc papūlies tās sniegt teicamā izpildījumā.

Dvīņi

Saskarsmē ar dažāda statusa un pieredzes cilvēkiem jutīsies brīvi un nepiespiesti. Tā arī izrādīsies tavu panākumu atslēga. Personīgās partnerattiecības šodien jābūvē uz idejiski jauniem pamatiem.

Vēzis

Visiem šķēršļiem un sastrēgumiem pāri tiksi tikai ar seno draugu vai atbalstošo radinieku palīdzību. Tāpēc cieši turies pie viņiem un nekautrējies arī kādu uzmeklēt, ja zini, ka bez viņa padoma neiztikt.

Lauva

Šodien vari saskarties ar cilvēkiem, kuriem būs vajadzīga tava palīdzība un garīgs uzmundrinājums. Labākais un augstsirdīgākais ziedojums no tavas puses būs viņiem veltītais laiks un sarunas par viņiem aktuālām tēmām.

Jaunava

Izmanto šo dienu saimnieciska rakstura izbraucieniem vai attālāku radu un draugu apmeklējumiem. Ceļš un ātrums dos tev laiku pārdomām un atraisīs tevī dzīvesprieku. Ja vajadzīgs padoms, nekautrējies to lūgt kādam, kuru cieni un respektē.

Svari

Ja tavā dienas kārtībā paredzēti kādi naudas darījumi, neatliec, jo vēlāk var tiešām būt par vēlu. Dzīvo tieši šodienā un nesiro pa pagātnes laukiem. Šodien jāskatās zem kājām vai arī tikai uz priekšu, nevis atpakaļ.

Skorpions

Izvēlies mobilu nevis stacionāru mājas darbu veikšanu, kas līdzēs izvairīties no liecinieka statusa mājinieku savstarpējo rēķinu kārtošanā. Izvēlies jaunus un nebijušus ceļus gan komunikācijā, gan pārvietojoties no vienas ģeogrāfiskās koordinātes uz citu.

Strēlnieks

Var gadīties, ka nonāksi kāda strīda epicentrā, kur tiks pasludināts kāds neatgriezenisks lēmums. Tas var ietekmēt ilgstošās attiecības. Neieņem kategorisku vai bezkompromisu stāju šajā situācijā.

Mežāzis

Mēģini mīkstināt savu nepatiku pret cilvēkiem, kuri, tavuprāt, uzmācas ar neadekvātiem padomiem vai pamudinājumiem. Neizvairies no atbildības, ko radīs akūta finanšu problēma, kas ietekmēs ģimenes budžetu.

Ūdensvīrs

Tev vajadzētu baudīt šīs dienas veselīgo enerģiju un neļauties citu uzkurinātam nervozumam. Neatliec tikšanos ar bijušajiem draugiem vai mīļotajiem, jo ir piemērots laiks izlīgt vai atdot parādus.

Zivs

Šodien, diemžēl, pastāv iespēja kļūt par visā vainojamo zēnu vai meiteni. Ja savā tuvumā jūti briestam izrēķināšanos un, pat apzinoties, ka tev ir labs alibi, tomēr meklē patvērumu pēc iespējas tālāk no notikumu epicentra.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru