Vēžiem degošo jautājumu risināšana jāatliek uz nākamo nedēļu, Jaunavām labāk paļauties uz sevi – 4. oktobra horoskops

0 Komentāru
Vēžiem degošo jautājumu risināšana jāatliek uz nākamo nedēļu, Jaunavām labāk paļauties uz sevi – 4. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 4. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien vajag darīt pa savam. Tāds neliels konfliktiņš starp pienākumiem un vēlmēm. Arī priekšnieki nebūs no plastilīna, tie ieņems cieto stāju un nebūs gatavi kompromisiem. Izvairies no norunām, ja nevari tās izpildīt.

Vērsis

Ja spēsi noturēties un neļausies enerģiju izvirdumiem, pietaupīsi spēkus svarīgākām nodarbēm. Ļoti ieteicams ir nodarboties ar jaunradi visplašākajā šī vārda nozīmē vai tai pietuvinātām lietām.

Dvīņi

Būtu lietderīgi vienoties ar saviem līdzcilvēkiem par noteikumiem, īpaši, ja tev un citiem ir dažāda notiekošā interpretācija. Pat, ja šie noteikumi būs spēkā īsu brīdi, tie likvidēs nevajadzīgu spriedzi un ļaus izbaudīt notiekošo.

Vēzis

Atliec degošo jautājumu risināšanu uz nākošo nedēļu un neļaujies sevi pierunāt, uzpirkt vai kā citādi piespiest. Tikai tavi paša lēmumi ir vērā ņemami. Šodien ar to lemšanu vari piebremzēt, bet pasapņot gan nav liegts.

Lauva

Šī būs intensīva jaunumu un informācijas apstrādes diena. Ziņas var galīgi neatbilst tavām cerībām par gaidīto. Attiecies pret visu filozofiski, jo būtībā viss var būt savādāk, kā izskatās.

Jaunava

Šodien apstākļi būs spēcīgāki par tavu gribu un varēšanu. Būs jāsamierinās un jāmeklē izejas no situācijām saviem spēkiem. Nepaļaujies uz visziņu domām un situācijas interpretāciju, tikai uz sevi.

Svari

Novērtē cilvēku atklātību un esi pateicīgs par vēlmi palīdzēt, tomēr viņu padomos neklausies. Tie var būt maldinoši un nekompetenti. Personīgās attiecības risini ar praktisku darbību, nevis dialogu ceļā.

Skorpions

Ja pie apvāršņa uzpeldēs cilvēki, ar kuriem nav izveidojušās pārāk siltas attiecības, vari kļūt var viņu uzbrukuma mērķi. Dialogi, kuros šodien iesaistīsies, beigsies ne ar ko. Jēgu runātajā nemēģini meklēt, tās tur nav.

Strēlnieks

Mācies atšķirt brīžus, kad nepieciešama tūlītēja rīcība no tiem, kad nepieciešama pacietība un nogaidīšana. Ja šodien vēlies gūt labsajūtu un vienlaicīgi izbaudīt notiekošā virsvadītāja statusu, atrodi laiku pabūšanai vienatnē.

Mežāzis

Šodienai paredzētie pasākumi nenotiek pēc tava prāta. Taviem draugiem vai darbabiedriem var būt citas prioritātes. Neķeries pie viņu pārmācīšanas, jo viņi nebūs gatavi iet uz kompromisiem.

Ūdensvīrs

Neskatoties uz taviem centieniem, kāds no partneriem vai sabiedrotajiem var sadumpoties un izstāties no projekta, kuru rūpīgi un ilgi plānojāt. Tāpēc izstrādā un paturi prātā rezerves variantu, lai nesabojātu sev dzīvi.

Zivs

Šodien ķeries tikai pie pašiem neatliekamākajiem darbiem. Pārējie var pagaidīt. Atdod iniciatīvu kādam citam no darba komandas. Velti laiku savas veselības profilaktiskajai apskatei vai vismaz ieplāno tam laiku tuvākajā nākotnē.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru