Dvīņiem jāuzmanās no sadzīves traumām, Skorpioniem nāksies patukšot uzkrājumus – 30. augusta horoskops

0 Komentāru
Dvīņiem jāuzmanās no sadzīves traumām, Skorpioniem nāksies patukšot uzkrājumus – 30. augusta horoskops
PEXELS

Klāt 30. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies, ka nekas nav noticis, ja tu jūti un domā pretējo. Pacīnies par savu brīvību un taisnību. Tomēr ekstrēmi saraut saites ar cilvēkiem un tuvām vietām nevajadzētu.

Vērsis

Atturība un pieticība ļoti labi sadzīvos ar dāsnumu attieksmē pret saviem mīļajiem un bērniem. Vari atļauties greznus pirkumus tikai ar nosacījumu, ja tie sadzīvo ar veselo saprātu.

Dvīņi

Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, sagādās lielākas un mazākas ķibeles. Uzmanies no sadzīves traumām un informācijas tehnoloģiju nobrukšanas visnepiemērotākajā brīdī.

Vēzis

Jāatrod pozitīvais arī tajās lietās, kuras tevi kaitina un nomāc. Izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo strīdi būs neizbēgami. Atgriešanās pie agrākajiem pienākumiem vai atbildībām var radīt patīkamu nostalģiju.

Lauva

Šodien vari droši doties cīņā par savu taisnību, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas un gribasspēku. Ja atmetīsi visam ar roku, veiksmes izslīdēs no tava tvēriena. Bērnus skolas gaitām gatavosi ar īsta saimnieka tvērienu.

Jaunava

Tev pašam šodien jāizdara viss ieplānotais. Nemēģini deleģēt pienākumus vai pāradresēt uzdevumus. Atbalstu pieņem tikai ieteikumu un padomu veidā, bet praktisko daļu paveic pats.

Svari

Dienas laikā uzlabosies noskaņojums un dzīve jau rādīsies krāsaināka. Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies no dzīves, labāk neuzsāc nekādus profesionālos vai personīgos projektus.

Skorpions

Šodien tev nāksies patukšot savus uzkrājumus, jo atlikt apsolītos pirkumus nebūtu godīgi. Bet neaizraujies ar izdevumiem un neķeries pie naudas, kas nolikta citiem mērķiem.

Strēlnieks

Darbā nepietiks tikai ar praktiskām vai teorētiskām zināšanām, vajadzēs tās sintezēt, lai iegūtu pārliecinošu rezultātu. Ieklausies kolēģu teiktajā, apkopo viņu rekomendācijas un tad rīkojies.

Mežāzis

Uz brīdi aizmirsti par savām ambīcijām un esi pirmais, kurš padodas un noliek ieročus ieilguša kariņa gadījumā. Ja būsi ar mieru respektēt tradīcijas un likumus, tavs cieņas koeficients tikai pieaugs.

Ūdensvīrs

Ar pozitīvu noskaņojumu gaidi pārsteigumus, kas satricinās tavu mieru. Par laimi, pateicoties tavai pacietībai, praktiskumam un neatlaidībai, izdosies izturēt šīs dienas kņadu.

Zivs

Darbā vari paļauties tikai uz savām profesionālajām zināšanām, prasmēm un pieredzi. Izmanto tikai pārbaudītas metodes – gan sadarbībā, gan darba procesu koordinēšanā.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru