Jaunavas vilks uz izrunāšanos, Mežāžiem tālāki braucieni nodrošinās labumus nākotnē – 3. septembra horoskops

0 Komentāru
Jaunavas vilks uz izrunāšanos, Mežāžiem tālāki braucieni nodrošinās labumus nākotnē – 3. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 3. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tev iepriekš rūpīgi jāiepazīstas ar plānoto attiecību procedūru un partneru reputāciju. Izrādi viedumu un pacietību. Atturies no ciešāku kontaktu veidošanas vai sirds kratīšanas, lai kāds nenojauktu iespējas.

Vērsis

Teicama dieniņa, lai strādātu pie partnerattiecību sinerģijas. Šodien tev jābūt nedaudz filozofam un nedaudz māksliniekam, pat ja esi pragmātisks materiālists. Ja dzīves lietu kārtība liek sūri grūti norauties, dari to ar sev vien zināmu misijas apziņu.

Dvīņi

Šodien apbruņojies ar vislabākajiem nodomiem un milzīgu pacietības rezerves bateriju, pirms kārto attiecības ar cilvēkiem. Viņu argumentācija un lietu redzējums tevi gāzīs nost no kājām. Mēģini kaut uz brīdi iejusties viņu ādā, un tas līdzēs.

Vēzis

Mēģini attiecībās ieturēt distanci un atsaukties tikai tad, ja kāds tevi īpaši uzaicina un nepārprotami lūdz tavu viedokli vai atbalstu. Pastāv iespēja, ka tavas zināšanas vai īpašās prasmes ļaunprātīgi izmantos.

Lauva

Pirms domā pamatīgi ieskrieties un paplašināt savu darbības lauku, izsver visas iespējas, ieskaitot nelabvēlīgās. Mēģini neplātīties ar saviem plāniem un nodomiem, jo tā piesaistīsi ne pārāk lojālu cilvēku uzmanību.

Jaunava

Šodien tevi vilks uz izrunāšanos. Tas ir labi, jo spēsi adekvāti paust to, ko jūti – savas bažas, nojautas vai vēlmes. Vari arī atzīties jūtās, uzrakstīt draugam vēstuli vai sagatavot varenu atskaiti par paveiktajiem darbiem.

Svari

Darba partneri lielāko atbildības devu uzvels uz taviem pleciem. Slēdzot darījumus, neuzspied savu viedokli, bet gan piedāvā detalizētu darījuma analīzi. Veidojot attiecības, būs jāatbalsta mazāk zinošie un nepieredzējušie.

Skorpions

Šodien samierinies un esi pateicīgs par visu, kas jau tev pieder gan materiālajā, gan attiecību jomā. Šobrīd nedzenies pēc vairāk, jo vari sapīties starp labo un ļauno. Vairāk nenozīmēs labāk vai laimīgāk.

Strēlnieks

Šodien demonstrē labāko no savām prāta spējām un intelekta. Ja spēsi ņemt virsroku pār saviem sāncenšiem, viņi kļūs par dedzīgākajiem tavu plānu realizēšanas atbalstītājiem un neaizvietojamiem palīgiem.

Mežāzis

Ja tev ir ieplānots tālāks brauciens, neatliec to ne par dienu, jo tieši šodien uzsāktais ceļš nodrošinās iespaidus un taustāmas izdevības, kuras jāprot likt lietā. Bet mēģinot iepazīties romantiskos nolūkos, centies noskatīto partneri izzināt pēc iespējas vispusīgāk.

Ūdensvīrs

Šodien tavos ierakumos uzvilkts brīdinājuma karodziņš. Nelien darbos un neuzņemies pienākumus, kurus nevari pavilkt vai kuros neesi kompetents. Tas nopietni skars tavu reputāciju un labklājības līmeni.

Zivs

Vari sajusties neapmierināts pats ar sevi un savu sniegumu, kas izpaudīsies kā aizkaitinājums, kuru vēlēsies izgāzt pār citiem. Tevi var pievilt pārliecība par savu varēšanu un zināšanu, tāpēc kontrolē savas emocijas.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru