Vēršiem nevajadzētu noņemties ar sīkumiem, Mežāži var ļauties romantiskiem pārsteigumiem – 3. oktobra horoskops

0 Komentāru
Vēršiem nevajadzētu noņemties ar sīkumiem, Mežāži var ļauties romantiskiem pārsteigumiem – 3. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 3. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Mēģini atrast līdzsvaru starp savām ambīcijām un otras puses interesēm. Tas sola labus rezultātus, jo emocionālais fons būs apvaldīts un garastāvoklis būs smalki balansēts – kā jauni elektroniskie svari.

Vērsis

Dienas kārtībā būs ļoti nopietnas lietas – parādi, īpašumi un kredīti. Šodien pārvērtēsi savu uzskatu sistēmu kādā no minētajiem jautājumiem. Ar citiem sīkumiem nevajadzētu noņemties.

Dvīņi

Šodien paļaujies uz savu dzīves pieredzi un māku novērtēt cilvēkus. Neizliecies par beigtu putnu, ja visas tavas maņas signalizē par pretējo. Nebaidies atteikties no vērtībām, kas jau sen zaudējušas nozīmi tavā dzīvē.

Vēzis

Ja tev šodien šķitīs, ka ir sasniegts strupceļš, paļaujies uz savām iemaņām un atjautību, un tās tevi atkal izvedīs uz ceļa. Nemēģini ar spēku ietekmēt apstākļus vai cilvēkus. Visi, kuriem nepieciešams, paši atradīs ceļu pie tevis.

Lauva

Ja šodien nav skaidrs, ko vēlies, labāk neuzsāc nekādus romantiskos vai citus personīgos projektus. Ja vīzija ir skaidra un virziens zināms, dari, cik vari un vēl vairāk, lai to īstenotu.

Jaunava

Sadzīves attiecībās atkal vari nonākt tajā pašā vecajā strupceļā – atkārtosies jau iepriekš piedzīvotas problēmas. Iespējams, tas ir pārbaudījums, vai arī norādē, ka neko daudz neesi apguvis no iepriekšējām situācijām.

Svari

Katrs solis prasīs gan piepūli, gan apķērību. Lieli un mazi šķēršļi neļaus tev izdarīt ieplānoto vai nokļūt norunātajā vietā. Reizēm ar šiem apstākļiem nevajag cīnīties, bet pieņemt un nogaidīt.

Skorpions

Attiecību jomā vajadzētu kontrolēt savus vārdus un domas. Ļaujies nereāliem sapņiem un nezināmā meklējumiem. Romantika tevi var pārsteigt vai arī pārbiedēt visnegaidītākajās vietās.

Strēlnieks

Šodien vari sagaidīt pārsteiguma vizītes no vecākiem, tāliem radiem un citiem uzraugošiem personāžiem, tāpēc pārliecinies par kārtību un visu nepieciešamo atskaišu esamību.

Mežāzis

Ja tu šodien izvēlēsies pareizo stratēģiju finanšu jautājumos un arī attiecību sfērā, neziņa un sliktās priekšnojautas, kas riņķo pa tavu galvu, izklīdīs kā nebijušas. Vakarā vari ļauties romantiskiem pārsteigumiem.

Ūdensvīrs

Lai kā tev negribētos, šodien nāksies piedzīvot atkarību no citu cilvēku varas, ietekmes un nosacījumiem. Nepazaudē takta sajūtu un nejauc aizraušanos ar patiesām jūtām un atbildības sajūtu.

Zivs

Ziedo savu personīgo brīvību un tiksi atalgots. Šodien vēl brīnumi nenotiks, bet perspektīvām bagātās nākotnes vārdā vajag mēģināt. Drošības pēc pārbaudi dokumentus, rēķinus, kontus.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru