Lauvas sagaida daudz labu ziņu, Mežāžiem šodien labāk necilāt pagātni – 28. oktobra horoskops

0 Komentāru
Lauvas sagaida daudz labu ziņu, Mežāžiem šodien labāk necilāt pagātni – 28. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 28. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien īslaicīga vientulība tev nāks tikai par labu. Intuīcijā balstītas rīcības dos labāku rezultātu kā loģiski apsvērtu plānu realizācija. Ja esi ieplānojis kādu slepenu gājienu, visdrīzāk tev izdosies sasniegt cerēto šajā misijā.

Vērsis

Mājas atmosfēra ļoti labi diagnosticēs un dziedēs dažas no tavām psiholoģiskajām problēmām. Šodien labāk sakārto savu iekšējo sajūtu pasauli drošā un pazīstamā vidē, jo ganības svešās pļavās var nesniegt gaidīto sāta sajūtu.

Dvīņi

Nevarētu teikt, ka entuziasms tevī virmos. Domas, noskaņojumu maiņa un netveramu sajūtu radīta apātija mudinās izrādīt savu vienaldzīgo un neieinteresēto dabu ikvienam, kuru šodien sastapsi.

Vēzis

Šodien tava intuīcija paveiks to, ar ko praktiskie un loģiskie prāti nekādi netiek galā. Tomēr vispiemērotākā nodarbošanās ceturtdienas pēcpusdienai būtu konstruktīvas un spontānas debates ar savu priekšnieku.

Lauva

Tevi sagaida daudz vairāk labo ziņu, nekā bēdīgo. Tas vien liecina, ka dieniņa tev nāks par labu. Tava uzvedības un psiholoģiskā elastība nodrošinās labu kopā būšanu ar cilvēkiem, kurus izvēlēsies par saviem dienas pavadoņiem.

Jaunava

Šodien noteikti nav tā reize, kad vajadzētu baidīties no jau izdarītu kļūdu atkārtošanas. Nepieradināto spēku straumes tavu iztēli var uzbudināt līdz sen nebijušiem mērogiem.

Svari

Pat nebūdams absolūtā harmonijā ar sevi, šodien jau varēsi sajust savas neatkarības un brīvības pirmos simptomus. Tā būs vēlme kaut ko jaunu apgūt, uzzināt, kā arī ieinteresētība tavu tuvinieku un draugu dzīvēs notiekošajā.

Skorpions

Samierinies ar visām savām nesenajām vai senākām neveiksmēm un zaudējumiem mīlas frontē. Paliks neizsakāmi vieglāk un ceļa galā ieraudzīsi sauli. Tev joprojām pieder daudz vairāk nekā varētu vēlēties.

Strēlnieks

Daži cilvēki no tavām aprindām var riktīgi sakrist uz nerviem. Gribēsi nofokusēties uz sev svarīgiem jautājumiem, diemžēl šodien piedzīvotais tevi rautin raus ārā no iespējas sakārtot savu domu plauktus.

Mežāzis

Aizver vārtiņus uz savu vasaras dārzu un ļauj atmiņām ieslīgt dziedējošajā rudens miegā. Necilā pagātni. Tevī ir pietiekoša pārliecības, lai redzētu to ceļu, kas priekšā. Pārliecinies, lai spontānās iegribas neiznīcina reālo lietu pasauli.

Ūdensvīrs

Varētu teikt, ka šodien tev ir jāpieslēdzas pie kādām smalko enerģiju vai dabas spēku baterijām un jāuzlādē savējās. Tev nevajadzētu just sirdsapziņas pārmetumus vai kā īpaši paskaidrot savus gājienus. Savējie sapratīs.

Zivs

Šodienas enerģētikas uzbudinošās straumes plūdīs tavu attiecību virzienā. Tāpēc nepeldi savās sajūtās un noskaņojumos par tālu, labāk visu laiku just zemi zem kājām. Apzinies, ka tuvo cilvēku kopā būšanas sajūtas radīšanā jūs esat vienlīdzīgi.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru