Dvīņi var iekulties vardarbīgā konfliktā, Zivīm laba diena spodrināt intelektu. 28. augusta horoskops

0 Komentāru
Dvīņi var iekulties vardarbīgā konfliktā, Zivīm laba diena spodrināt intelektu. 28. augusta horoskops
PEXELS

Klāt 28. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Ja uzvirmos nesaskaņas ar vecākiem, dzīvesbiedriem vai darījumu paziņām, tās būs vieglāk nogludināt, ja atradīsiet kopīgas intelektuālas intereses vai nākotnes plānus. Tomēr vislabāk ir neiesaistīties saimnieciskos vai citādos darījumos.

Vērsis

Kas attiecas uz sirdslietām, tev jābūt drosmīgākam un tiešākam. Nevairies no ekscentriskiem izgājieniem. Katra tava darbība prasīs lielu enerģijas ieguldījumu, un par rezultātiem vēl ir pāragri spriest.

Dvīņi

Šodien ir paaugstināta iespēja iekulties kādā vardarbīgā situācijā vai pašam to izprovocēt. Mēģinājumi transformēt savu vai tuvinieku dzīvi var beigties ar kaujaslaukā gūto brūču apstrādi un paša cīņas fakta nožēlošanu.

Vēzis

Dodoties uz kādu brīvdabas pasākumu vai vienkārši gulšņājot saulītē, izvairies no iepazīšanās ar svešiniekiem. Nevajadzētu uzticēt mazpazīstamiem cilvēkiem savas domas, mantas un sevi pašu.

Lauva

Instinktiem saasinoties, var atgadīties skaidrā saprāta aptumšošanās, īpaši jau situācijās un notikumos, kur iesaistīts pretējais dzimums vai kāda īpaši simpatizējoša persona.

Jaunava

Ja gribi izrādīt iniciatīvu, vairies no provokatīvām darbībām, kuru rezultātā citi var gūt fiziskus vai morālus ievainojumus. Savu impulsivitāti līdzsvaro ar likumā pieļauto. Vispār jau visādām ķīviņiem met lielo līkumu.

Svari

Šodien būsi labā noskaņojuma un veselīgā dzīvesveida vēstnesis. Gandrīz nekas nespēs sabojāt tavus labos šīsdienas nodomus. Savu zinātkāri koncentrē kādas konkrētas tēmas virzienā.

Skorpions

Vajadzētu piesprādzēties un uzvilkt aizsargvesti visos darījumos ar naudu. Sāpīga piezemēšanās būs tā vai tā, bet tavu ievainojumu pakāpe atkarīga no veiktajiem aizsardzības pasākumiem un spējas sagrupēties.

Strēlnieks

Sakariem var izrādīties izšķiroša nozīme nelielās sadzīviskās avārijas situācijās. Cilvēki tev izpalīdzēs gan ar instrumentiem, gan ar darbaspēku, gan padomu. Nepaliec pateicību parādā.

Mežāzis

Nepukojies, ja dažas lietas nenotiek pēc tava prāta. Ļoti jau gribēsies uzspēlēt kādu drāmu, bet tas noteikti cilvēku rīcību neizmainīs tev labvēlīgā virzienā. Šodien tu pats sev būsi gan dakteris, gan medmāsiņa.

Ūdensvīrs

Visus atpakaļceļus gan nevajadzētu saspridzināt. Atstāj sev kādu nelielu taciņu, pa kuru atgriezties pie saviem mīļajiem. Šodien vari izjust un izbaudīt savu brīvību visās tās izpausmēs.

Zivs

Diena kā radīta, lai spodrinātu savu plašo un daudzveidīgo intelektu. Savus slepenos plāniņus izdosies realizēt ar savu draugu tiešu vai netiešu atbalstu. Attiecībās būsi ekscentrisks un neprognozējams.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru