Lauvām darbā svarīgi “nesavārīt ziepes” ar svešu naudu, Strēlniekiem būs riktīgi izdevusies diena – 26. oktobra horoskops

0 Komentāru
Lauvām darbā svarīgi “nesavārīt ziepes” ar svešu naudu, Strēlniekiem būs riktīgi izdevusies diena – 26. oktobra horoskops
PIXAB

Klāt 26. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Godīgums finanšu darījumos būs šīs dienas trumpis. Nevairies konkurences, jo kuram rokās trumpji, tas savāc laimestu. Cilvēkiem jau patīk harismātiskie avantūristi, tāpēc popularitāte garantēta.

Vērsis

Attiecību valstībā nevajadzētu mēģināt ar vienu šāvienu nogāzt vai iekārdināt vairākus tīkotājus. Pat ja tev pietiks drosmes un viltības šādam gājienam, beigās būsi vientuļais zaudētājs.

Dvīņi

Ja šodien ieplānoto tiešām vēlies paveikt ar iespējamo augstāko efektivitāti un kvalitāti, sāc rosīties jau no agra rīta. Paskaties visapkārt un ieraudzīsi ne vienu vien atsaucīgu palīdzēt gribētāju – gan personīgi, gan morāli un pat finansiāli.

Vēzis

Par spīti pragmatiskajai saprāta balsij, kura tevi mudinās krāt un glabāt nebaltai dienai, vari piedzīvot dāsnuma un plašās sirds sindromu. Par cēloni šiem pēkšņajiem dvēseles plašuma brīžiem var būt vēlēšanās pierādīt savu īpašo statusu.

Lauva

Izmanto šīs dienas aktīvam radošam darbam, jo par visu pārējo būs parūpējušies priekšnieki. Tev atliek vien praktizēt pašdisciplīnu un punktualitāti. Darbā svarīgi ir nesavārīt ziepes ar svešu naudu un neizgāzt ilgi plānotus projektus vai pasākumus.

Jaunava

Tikai nesamulsti un nesakaunējies, satiekot cilvēku, ar kuru veidojas momentāla emocionāli intelektuālā saikne. Izmanto šo reto izdevību, lai iegūtu saprotošu sarunu biedru, pat necerot uz ko vairāk. Tomēr neko nevar zināt.

Svari

Šodien nāksies samierināties ar faktu, ka mājās notiek tas, kas notiek. Atgādinājumi par pienākumiem un parādiem, vairāk morāliem, nedaudz pabojās tavu noskaņojumu. Nebēdz no realitātes, bet lūkojies tai tieši acīs.

Skorpions

Cik patīkami, ja tava partnera darba augļi ieplūst tavā kontā un maciņā. Tev vien atliek papūlēties par labu un omulīgu gaisotni mājās. Nepažēlo savu radošo enerģiju, lai saskarsmes atmosfēra būtu īpaša.

Strēlnieks

Viena riktīgi izdevusies diena, īpaši tās nobeigums. Tomēr ir vērts nepiemirst, ka darāmais pats par sevi nenotiek, tajā ir jāpieliek spēka un gribas komponente. Noskaņojums apskaužami pozitīvs, kuru diez vai sabojās nelielās iespējamās ķibeles.

Mežāzis

Vari saņemt visu kritikas devu tikai tāpēc, ka būsi aktīvistu pirmajās rindās. Ja zini, ka tev nepietiks spēka to visu izturēt, neizgaismojies un paliec ēnā. Vēlāk nenožēlo savu mazdūšību un neizlēmību.

Ūdensvīrs

Dienas sākumā nāksies pamaldīties intrigu un aizkulišu labirintos, bet intelektam un dzīves pieredzei nākot talkā, pret vakaru jau būsi atradis izeju. Pagalam neērtā situācijā spēsi demonstrēt savas viscēlākās īpašības.

Zivs

Nenovērtē par zemu savus romantiskos vai darba partnerus, pat ja viņi ir steigā vai aizmāršībā ir pieļāvuši kādu kļūdu vai paviršību. Tieši viņi būs nobruģējuši tev celiņu uz izdošanos un gandarījumu.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru