Dvīņiem laba diena sēņošanai, Svariem jābūt gataviem negaidītām situācijām – 25. septembra horoskops

0 Komentāru
Dvīņiem laba diena sēņošanai, Svariem jābūt gataviem negaidītām situācijām – 25. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 25. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Meklē konflikta vai nesaprašanās cēloni, bet necīnies ar sekām. Prasības, ko šodien izvirzīsi savam svarīgajam un mīļajam cilvēkam, pirmkārt, izvirzi pats sev un pievērsies pašanalīzei.

Vērsis

Dienas izdošanos noteiks pielāgošanās virtuozitāte. Ja tev tā piemīt, viss šodien izplānotais un paveiktais sniegs prieku. Iespējami panākumi, ja esi saistīts ar mākslas pasauli.

Dvīņi

Baudi vēl mēreni silto rudens sestdienu, bet neignorē loģiku lēmumu pieņemšanā. Ja esi atbildīgs par kādiem cilvēkiem, parūpējies par viņu labsajūtu un labklājību. Nepalaid garām iespēju pasēņot vai paogot.

Vēzis

Vide un cilvēki tevi var nomākt vai arī uzlādēt, tāpēc atbildīgi izvēlies kompāniju, kurā atrasties. Absorbēsi sava partnera enerģiju un emocijas, tāpēc gādā, lai viņam tās būtu saulainas un pozitīvas.

Lauva

Tevi aizraus un vilinās viss, kas atrodas ārpus mājas sienām. Pār tevi ir noklājusies sajūta, ka īstā dzīvē ir tur ārā un viss notiek tur, kur nav tevis. Ja sevī atradīsi apņemšanos, konsekvenci un loģiku, viss šodien izplānotais un paveiktais ies labumā.

Jaunava

Labs, uzticams draugs sniegs tev morālu atbalstu un tava drauga gaišās un pozitīvās emocijas palīdzēs piecelties no nelielā saguruma un pārliecības deficīta. Kad būsi atguvies, neaizmirsti nosvinēt pašapziņas augšāmcelšanos.

Svari

Esi gatavs ielēkt negaidītās situācijās, tāpēc nekādus dzelžainus plānus šodienai nekal. Tava izturēšanās var galīgi neiet pie sirds partnerim vai tuviniekam. Nevajadzētu notiekošo sakāpināt līdz skandāla līmenim.

Skorpions

Šī noteikti ir īstā diena, lai, pirmkārt, padomātu par sevi un savām vajadzībām. Neizdabā nevienam, cenšoties iegūt viņu labvēlību, tavas pūles netiks īpaši novērtētas. Laba grāmata tevi patīkami nomierinās.

Strēlnieks

Kāds neparedzēts notikums vai negaidīts cilvēks izjauks visus tavus dienas plānus. Neprognozētās pārmaiņas būs vairāk patīkamas kā apgrūtinošas. Šajā saskarsmē gaisā virmos vārdos nepateiktais aicinājums.

Mežāzis

Uz cilvēkiem un notikumiem šodien raudzīsies no sava aizvainotās pašapziņas pjedestāla. Savaldi savu kritisko noskaņojumu, jo, ko dosi, to arī saņemsi pretī. Vari pārvērtēt savu spēkus un ietekmi.

Ūdensvīrs

Šodien ļoti materiālas intereses formulēs tavas prioritātes. Jāpagūst mežā sēnes un purvā dzērvenes salasīt. Kad būsi apmierinājis materiālās vajadzības, varēsi pārslēgsies uz intelektuālo interešu apmierināšanu.

Zivs

Šodien uzņemies nelielus un ne pārāk sarežģītus pienākumus, kurus dienas laikā var padarīt un galvenais – labi padarīt. Sarežģītākiem uzdevumiem neķeries klāt, jo pietrūks iedvesmas to attīstīšanai.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru