Vēršu prātu nodarbinās romantiski jautājumi, Strēlniekiem nevajadzētu izaicināt likteni – 24. septembra horoskops

0 Komentāru
Vēršu prātu nodarbinās romantiski jautājumi, Strēlniekiem nevajadzētu izaicināt likteni – 24. septembra horoskops
PEXELS

Klāt 24. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un istabas stūros sasēdīs nekā nedarīšanas troļļi.

Vērsis

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis. Īsta sevis iepazīšanas diena.

Dvīņi

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību, bet domā par savu labsajūtu.

Vēzis

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju, pieredzi un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Lauva

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā, un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Jaunava

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt. Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Svari

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Skorpions

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem izklaidēties.

Mežāzis

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies neatgriezeniska atsvešināšanās.

Ūdensvīrs

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Piektdienas vakariņu izdošanās būs atkarīga no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām vai materiālajiem ieguldījumiem. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

Zivs

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo vienaldzības sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru