Jaunavām naudas lietās jāievēro piesardzība, Zivis uz pasauli vērsies caur nostalģijas logu – 24. novembra horoskops

0 Komentāru
Jaunavām naudas lietās jāievēro piesardzība, Zivis uz pasauli vērsies caur nostalģijas logu – 24. novembra horoskops
PIXABAY

Klāt 24. novembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien nav tas piemērotākais laiks, lai nonāktu pie kādiem racionāliem slēdzieniem vai veiktu kādas smalkas kalkulācijas. Intuitīvi lūkosies pēc vientulības un vairīsies no kompānijas. Dienai raksturīga vēršanās pasaulē caur mazo asariņu.

Vērsis

Lai arī esi destruktīvu emociju varā, diena piemērota, lai dotu otro iespēju savām mīlas vai ģimenes attiecībām. Vēlēšanās atbrīvoties no gadiem krātajiem noslēpumiem tevi atpestīs, bet tuviniekiem uzvels krustu.

Dvīņi

Attiecībām gribās veikt mākslīgo elpināšanu un kad vēl būs izdevīgāks laiks, ja ne šajā tumšākajā gada brīdī. Tikai tā spēsi harmonizēt sevi un novelsi ilgi krāto sasprindzinājumu.

Vēzis

Ja klausīsies sevī un arī neignorēsi citu vajadzības, veidosies virspusēja sapratne un pieņemšana. Dāsnu, bet slepenu palīdzību piedāvās kāds no radiniekiem un pateicībā neatsaki savu psiholoģisko atbalstu.

Lauva

Pārpratumi un šķēršļi tevi šodien nemulsinās, bet drīzāk būsi norūpējies par visa pasākuma finansiālo iznākumu. Personīgais progress un daudzsološās perspektīvas vilinājums ņems virsroku.

Jaunava

Tavs dzīves sabiedrotais šodien izrādīsies vislabākais padomdevējs. Emocionālā līmenī starp jums valdīs saprašanās. Attiecībās ar naudu gan ievēro vajadzīgos drošības un piesardzības pasākumus.

Svari

Tavi personīgie ieradumi, psihoemocionālā kondīcija un inteliģences līmenis noteiks, vai tev izdosies nostāties pret un izturēt sabiedrības spiedienu. Lai noturētu savu interešu cietoksni, izvēlies cēlu taktiku.

Skorpions

Ja spēsi nodibināt uzticības pilnas, emocionālas un siltas attiecības ar darbabiedriem un vadītājiem, visas profesionālās ambīcijas liksies realizējamas. Personīgo dzīvi gan neizliec publiskai apskatei.

Strēlnieks

Šodien būsi absolūti apmierināts ar notikumu attīstības gaitu, īpaši, ja nelolosi ilūzijas par brīnumaino palīdzību, bet visus lēmumus uzkrausi saviem pleciem. Lēmumu pieņemšanā nebalsties pagātnes pieredzē, tā var būt maldinoša.

Mežāzis

Tikai uzticamu cilvēku sabiedrībā spēsi rast sirds mieru, prāta relaksāciju un nepieciešamo drošības sajūtu. Pesimistiskās emocijas ir līdzsvarā ar pozitīvajām, kas norāda uz lielu jūtu intensitāti.

Ūdensvīrs

Ja plāno kādu ekstravagantu pavērsienu finanšu lietās, rēķinies gan ar pozitīviem ieguvumiem, gan kādu slazdu. Neskatoties uz to, kā viss iecerētais attīstīsies, paturi prātā nepieciešamību sadarboties ar citiem.

Zivs

Pasauli lūkosi caur nostalģijas logu. Tieši tāpēc bilde nedaudz izplūdusi un virzīšanās uz priekšu apgrūtinoša. Dzīve var šķist daudz drūmāka nekā realitātē, jo būs jāizdara izvēle starp vairākiem piedāvājumiem, un tas nebūt nebūs viegli.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru