Mežāžiem neparedzēti notikumi, Zivis ļausies izšķērdībai – 24. augusta horoskops

0 Komentāru
Mežāžiem neparedzēti notikumi, Zivis ļausies izšķērdībai – 24. augusta horoskops
PEXELS

Klāt 24. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Ļoti lielu vērību veltīsi visu darbu un ar tiem saistīto notikumu iznākumam materiālā plānā. Skriesi notikumiem pa priekšu un vēlēsies visus labumus saņemt avansā, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu.

Vērsis

Vari veiksmīgi nomainīt darbu un iekļauties kāda jauna projekta radošajā komandā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem. Ja nebūvēsi ar karjeru saistītas gaisa pilis, bet vairāk koncentrēsies savā dzīvē notiekošo, diena solās būt iedvesmojoša.

Dvīņi

Šodien nedrīksti atteikties no riska, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja izķepurosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Vēzis

Varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs miermīlīgās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tev šķitīs neatvairāmi valdzinošas. Labprāt iemēģināsi kādu sev nepierastu rīcības modeli.

Lauva

Iespējams, vieglāk sadzīvosi ar notiekošo, ja iesaistīsies notiekošajā spēlē, vismaz paeksperimentējot ar savu uzvedības stilu vai nomainot iesīkstējušos ieradumus. Pārlieka turēšanās pie savas pārliecības var atgrūst no tevis arī tavus domubiedrus.

Jaunava

Profesionālajā un finansiālajā frontē var atgadīties notikumu pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu materiālo statusu un ienākumu apjomu. Izskatās, ka lēnām, bet noteikti kusties veiksmes un iespēju virzienā.

Svari

Šodien aizmirsīsi par piesardzību un apdomību un metīsies sev nezināmā sfērā, lai izjustu emociju radīto adrenalīnu plūstam tevī. Šīs izdarības var skart tavas attiecības un finanses.

Skorpions

Kāds ne pārāk uzticams indivīds tevi var pamudināt kaut ko būtiski izmainīt savās darba un privātajās attiecībās. Esi apņēmības pilns pats izlemt vai ir vērts doties ārpus savas ierastās un zināmās sociālās vides.

Strēlnieks

Tavs vieglais dzīves tvēriens un reālistiskais pašvērtējums noslaucīs visus šķēršļus, kuri varētu rasties šodienas gaitās. Tā kā veiksme ir optimistu sabiedrotā, vari rēķināties ar šī spēka aizbildniecību.

Mežāzis

Var gadīties neparedzēti notikumi, kas tevi piespiedīs strauji izmainīt pierasto uzvedības modeli un rīkoties pilnīgi pretēji tam, kā esi ieradis to darīt un, ko no tevis sagaida apkārtējie.

Ūdensvīrs

Centies nebraukt no viena grāvja otrā un pieturies pie ļoti konservatīvām vērtībām un tradicionāli pieņemama uzvedības stila. Biznesā un darba lietās noteikti der ievērot etiķeti un der ieklausīties kāda partnera vai vienkārši cīņu biedra teiktajā.

Zivs

Tevī būs šī emocionālā uzlādējuma dzirksts, no kuras šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Šodien ļausies izšķērdībai daudz nedomājot, kas būs rīt. Vari iztērēties iegādājoties dārgu ceļojumu vai ekstravaganti apdāvinot savu mīļoto.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru