Vēžus iedvesmos skaistas lietas, Svariem raizes var sagādāt tuvinieki – 23. septembra horoskops

0 Komentāru
Vēžus iedvesmos skaistas lietas, Svariem raizes var sagādāt tuvinieki – 23. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 23. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Kur ir palikusi tava veselīgā loģika? Ja neredzi nekādas iedvesmojošas perspektīvas sirds jomā, iespējams, tu neskaties vajadzīgajā virzienā. Intuitīvi izvēlies, ko šodien darīt un kā rīkoties.

Vērsis

Ja rodas nesaskaņas ar mājiniekiem, smags darbs vai līdzīgas aktivitātes var līdzēt spriedzes atbrīvošanā. Ja neļausi sevi izsist no līdzsvara, dienas beigās jau mierīgi uzelposi un murrādams baudīsi vakara tēju siltās čībās.

Dvīņi

Tu vari ietekmēt situāciju, pat ja šķitīs, ka partnerattiecības nonākušas absolūtā strupceļā. Esi saprātīgs un atsauc atmiņā pagātnes pieredzi. Mēģini noskaidrot partnera neapmierinātības īstos iemeslus.

Vēzis

Būsi līdzsvarotā fiziskā un mentālā formā, ko noteikti vajadzētu izmantot. Nekautrējies. Parādi, ka harmonisks gars gādā arī par veselīgu miesu un skaidru pasaules izpratni. Tevi šodien īpaši iedvesmos skaistas lietas.

Lauva

Šodien izvēlies nodarbes, kas nerada draudus tavai veselībai. Saprātīga apdomība izmaksās lētāk un ietaupīs laiku. Tikai apzināta kontrole pār savām emocijām palīdzēs tev izvairīties no apdraudējuma.

Jaunava

Debesjumā valda enerģijas, kas liek darbināt racionālo prātu, loģiku un saglabāt mieru. Ilgstoša fiziska piepūle vai līdzīgas aktivitātes var līdzēt spriedzes atbrīvošanā. Sporta zāle šodien būs tava baznīca.

Svari

Tuvinieki var sagādāt raizes ar savām nedaudz ekstravagantajām izklaidēm, un tu nezināsi, kā ar viņiem tikt galā. Būs sajūta, ka neviens tevī neklausās un nesaprot. Ja nedramatizēsi situāciju, apvārsnis noskaidrosies.

Skorpions

Sirds labsajūtu meklēsi ekstremālas galējībās – no apslēptas kaisles iekšēji sevi spridzinot un dedzinot, līdz nepiespiestam savstarpējās saskarsmes garam, kas izpaudīsies vieglas līdzās būšanas formā.

Strēlnieks

Ieteicams saskaņot tavas darbības ar citu vēlmēm, tas būtu vieglākais ceļš kā izvairīties no problēmām attiecībās. Tavas jūtu izpausmes un to demonstrēšanas māka būs vienā sasaistē ar apspiesto kaislību.

Mežāzis

Tikai apzināta kontrole pār savām emocijām palīdzēs tev izvairīties no situācijām, kurās citi šķiro netīro veļu. Ja neļausi visādiem ļautiņiem sevi izsist no līdzsvara, vakarā jau mierīgi uzelposi.

Ūdensvīrs

Saskarsies ar neparedzētiem šķēršļiem ceļā vai arī nāksies gaidīt ilgi uz norunāto tikšanos. Ja attieksies pret šiem starpgadījumiem vieglāk un neizfantazēsi sliktāko iznākumu, diena būs izdevusies tā neko.

Zivs

Neskatoties uz visādiem pagātnes pasaku tēliem, kas var nākt patraucēt tavu labsajūtu, šodien būsi optimisma pilns. Nav ko visādus jau sen izlasītos tipāžus laist savā prātā un sirsniņā.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru