Dvīņi var saņemties izlēmīgam solim attiecību jautājumā, Ūdensvīriem nevajadzētu sasteigt lēmumus – 23. oktobra horoskops

0 Komentāru
Dvīņi var saņemties izlēmīgam solim attiecību jautājumā, Ūdensvīriem nevajadzētu sasteigt lēmumus – 23. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 23. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Jāmācās aizmirst un piedot visas nesaskaņas, kuras valdījušas ģimenē vai plašākā radu lokā. Ja tevi nodarbina kāds kopīpašuma mūžsens strīds, ieteicams meklēt advokāta vai konsultanta padomu.

Vērsis

Dažādi sīkumi tevi nogurdinās un nomāks, bet esi reālists attiecībā uz savu brīvo gribu. Arī tev reizēm ir jāpakļaujas ģimenes vai dzimtas egregora prasībām un tradīcijām. Labs vīns un labi daudz palīdzēs šajā situācijā.

Dvīņi

Attiecībās ar pienākumiem esi izlēmīgs un konsekvents. Situācijas būs nepārprotamas un pratīsi ļoti racionālu prātu izdarīt vajadzīgos secinājumus. Vari saņemties kādam izlēmīgam solim attiecību uzsākšanā vai arī to izbeigšanā.

Vēzis

Joprojām naudas upīte tecēs tavā virzienā un būtiski uzlabos tavu noskaņojumu. Būs jāizšķiras starp riskantu ieguldījumu ar ātru peļņu un kādu lielu pirkumu. Grūta izvēle tavai ātro baudu dvēselei.

Lauva

Šodien atjaunosi ilgi gaidīto psiholoģisko līdzsvaru un pakāpeniski atgriezīsies harmonijas sajūta. To vari paātrināt pievēršoties kādai no daudzajām garīgās izaugsmes praksēm, jogai, meditācijai vai dabas taku dziedinošajām procedūrām.

Jaunava

Sirdī būsi saprotošs, tomēr pārējie redzēs tavas eža adatas un mīļajiem rādīsi savu niķīgo un nepastāvīgo seju. Ja iesāc sarunu, tad noved to līdz galam un saliec visus punktus uz i. Tā visiem kļūs vieglāk.

Svari

Varbūt viss neies tik gludi un smērēti un tavas amora bultas nesasniegs adresātu, un ja arī sasniegs, neizraisīs gaidīto reakciju. Tikmēr citi var mieloties ap tevi kā rudens bites ap pēdējiem rudens dārzu miķelīšiem.

Skorpions

Vari veidot jaunas savienības gan draudzībā un, protams, personīgās laimes jomā. Visticamāk, tu atgriezīsies pie agrākajiem sadarbības partneriem, bet nu jau ar svaigu skatu un pieredzi, kas mudina iet uz kompromisiem.

Strēlnieks

Vari nedaudz pārvērtēt sevi un pārāk paļauties uz aklu izdošanos. Vai vienkārši visu gribi panākt uzreiz. Atgriezies uz zemes, šodien vēl ir iespēja iegādāties drošības vesti, lai mīkstinātu piezemēšanos.

Mežāzis

Šodien lēnu garu apkopo padarītā rezultātus, savelc galus un pieliec punktus. Neaizmirsti par nesen iegūtajām mācībām, liec lietā šo pieredzi. To visu var attiecināt gan uz sadzīvi, gan attiecībām.

Ūdensvīrs

Šodien nesteidzies ar lēmumiem un nešauj nenomērķējis. Apsver visus variantus un iztēlojies savu lēmumu radītās sekas. Būs dota iespēja sajust vairāk nekā citās dienās, ko noteikti izmanto savā labā.

Zivs

Šodien taviem solījumiem nav seguma. Tevi var gaidīt, kā norunāts, ciemos, tikmēr būsi jau tālēs zilajās un pavisam citā kompānijā. Sirdsapziņas pārmetumi tev būs sveši un nebēdāsi par citu aizvainotajām domām.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru