Vēžiem dziļās debatēs vēlams neielaisties, Ūdensvīriem vislabāk spīguļot ar intelektu – 22. septembra horoskops

0 Komentāru
Vēžiem dziļās debatēs vēlams neielaisties, Ūdensvīriem vislabāk spīguļot ar intelektu – 22. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 22. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Uzsāktajām attiecībām varētu būt arī otrais un trešais cēliens. Vispār jebkuras attiecības šodien labāk veidosies, ja izvēlēsies kopā izkustēties, pastaigāt pa parku vai doties nelielā izbraucienā.

Vērsis

Pielāgoties apkārtējiem varētu būt apgrūtinoši, īpaši ja esi ar noslieci uz inertumu un pārāk lojāls saviem ieradumiem un principiem. Pirms deklarē, ko negribi, apsver visas iespējamās gribēšanas.

Dvīņi

Aktīva iesaistīšanās sabiedrībā notiekošajā var noderēt nākotnes karjeras veidošanā. Mēģināsi sakārtot savas prioritātes vai sākt kaut ko no baltas lapas. Saskarsmē neslēpies ēnā, bet paspīdi ar savu erudīciju.

Vēzis

Uz notiekošo raugies racionāli un neļaujies visādiem ātrās naudas solījumiem. Kārdinošie piedāvājumi galu galā izvērsīsies pa tukšo iztērētā enerģijā. Dziļās debatēs neielaidies, jo pēdējo vārdu paturēs oponenti un vari nenoturēties pretī viņu spiedienam.

Lauva

Saprašanās ar līdzcilvēkiem veidosies elastīgāk, ja notiks dinamiskā vidē un mainīgos apstākļos, piemēram, pārgājienā, pārbraucienā vai pārlidojumā.

Profesionālajā darbībā nepaliki tukšām rokām un kabatām, ja ievērosi likumus un spēles noteikumus.

Jaunava

Šodien mazliet pierims vēlme visur paspēt, kas bija pārņēmusi iepriekšējās dienās. Varēsi mierīgu prātu aiziet uz restorānu vai kino. Pārrunām un tikšanās vietām izvēlies pēc iespējas neformālākus apstākļus.

Svari

Veiksmīgs situācijas līklocis var novest pie daudzsološa un stabila papildus ienākumu avota. Ja vēlies izdevību noturēt, rīkojies ātri un vajadzības gadījumā, nedomājot dodies ceļā. Dzīves pieredze tev palīdzēs atrast līdzsvaru starp pielāgošanos un izaicinājumu.

Skorpions

Tev būs iespēja atrasties uzmanības centrā un profesionālajā darbībā arī vajadzēs parādīt savas vadītāja un oratora dotības. Domubiedru lokā tavas iniciatīvas un prātojumi būs lielā cieņā.

Strēlnieks

Vairāk viegluma uzvedībā padarīs tevi neatvairāmu un gaidītu gan formālos, gan neformālos pasākumos. Izrādi draudzīgumu un esi relaksēts attiecībās ar svešiniekiem. Vari žilbināt ar zināšanām kādā konkrētā sfērā.

Mežāzis

Šodien izpaudīsies emocionalitāte apvienojumā ar vēlmi izcelties un paspīdēt. Profesionālajā darbībā gribēsies un arī vajadzēs parādīt savas personības daudzpusību un erudīciju.

Ūdensvīrs

Ja būsi dzīvības pilns un izrādīties gribošs, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai. Vēlme izcelties un paspīdēt ir ne tikai apsveicama, bet arī vitāli nepieciešama. Vislabāk spīguļot ar zināšanām un intelektu.

Zivs

Tavas domas sāk atgūt dzīvīgumu un optimismu. Fiksē un pieraksti savas pārdomas un vīzijas, jo dažas no tām kļūs par pamatu kādam jaunam projektam. Centies darījumus kārtot pēc iespējas neformālā vidē.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru