Dvīņi piedomās pie nepamatotām garastāvokļa svārstībām, Lauvas saskarsmē ieturēs distanci. 22. augusta horoskops

0 Komentāru
Dvīņi piedomās pie nepamatotām garastāvokļa svārstībām, Lauvas saskarsmē ieturēs distanci. 22. augusta horoskops
PEXELS

Klāt 22. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien pilnmēness, tāpēc jutīsies iekšēji uzlādēts un stiprs. Gribēsi atļauties darīt to, kas pašam visvairāk iet pie sirds un padodas tāpēc vari piedzīvot partneru vēlmi nosodīt tavu rīcību vai vienkārši mīļi sakrist uz nerviem.

Vērsis

Attiecības ģimenē un ar mīļotajiem sola darbīgus un saulainus brīžus. Tavs inertais psihoemocionālais fons ļaus izvairīties no šodienas pilnmēness izgaismotajiem zemūdens akmeņiem un asajiem stūriem.

Dvīņi

Kā jau pilnmēnesī pienākas, šodien piedomā pie savas uzvedības un nepamatotajām garastāvokļa svārstībām. Dienas plāni var neatbilst iespējām tos realizēt. Ja godīgi atzīsti savas kļūdas, visiem kļūs vieglāk.

Vēzis

Šodienu sāc ar to, ka nodefinē sev, kas ir svarīgs un, kas var pagaidīt. Nemeties pār galvu un kaklu darāmajā un necenties parādīt savu superīgo varēšanu, jo, kā jau pilnmēness laikam piedienas – emocionāli nemaz nebūsi tik stabils.

Lauva

Saskarsmē šodien ieturēsi distanci, ko citi var uztvert kā lepnību un augstprātību, tāpēc iespējamas nesaskaņas ar tuviniekiem. Uzņemies tikai tos darbus, kurus pats uzskati par pilnīgi un absolūti neatliekamiem.

Jaunava

Daži no šodienas pilnmēness izgaismotajiem asajiem pagriezieniem var izsist tevi no līdzsvara, bet tikai uz neilgu laiku. Pateicoties spējai sagrupēties un pārorientēties, beigās viss notiks pēc tava prāta un saskaņā ar taviem plāniem.

Svari

Ja aizmirsīsi par savu dabas doto atbildības sajūtu un vajadzību rīkoties kā nākas un kā pieprasa, tev spīd iespēja satikt kādu cilvēku, ar kuru nākotnē var veidoties pat ļoti nopietna un ražīga sadarbība.

Skorpions

Būsi pienākumu un rūpju pārņemts, īpaši tādu, kas saistās ar īpašumu uzturēšanu vai gatavošanos to pirkšanai vai pārdošanai. Lai neiekristu pilnmēness pastiprinātā sevis žēlošanā, atceries, ka ir piedzīvoti arī grūtāki laiki.

Strēlnieks

Parādi iniciatīvu un vēlmi uzņemties atbildību par sadzīves pienākumu sadali. Neaizmirsti pielabināties saviem mīļajiem, lai nogludinātu nesenās domstarpības un asumus. Pats intuitīvi sajutīsi, kā to vislabāk izdarīt.

Mežāzis

Nemēģini visu sakārtot pēc sava prāta un patikšanas. Ļauj notikumiem risināties dabiski. Pārāk liela vēlme lietas saukt īstajos vārdos, var pavērt iespējas taviem kritizētājiem ar tevi manipulēt.

Ūdensvīrs

Ja nebūsi pietiekoši diskrēts savos romantiskajos piedzīvojumos un savu personīgo dzīvi ļausi vazāt valodās, piedzīvosi skaidrošanos partnerattiecībās un partneru vēlmi ierobežot tavu brīvību.

Zivs

Prasme pielāgoties un saprasties ar visiem tevi padarīs par gaišo saules stariņu. Šodien būtu ieteicams izbraukt ārpus mājas vai aiziet uz kādu kultūras pasākumu, kas neizslēdz iespēju satikt mīļus cilvēkus.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru