Auni var atļauties vaļīgāku uzvedību, Lauvu aktivitātes balansēs uz strīdu robežas – 2. oktobra horoskops

0 Komentāru
Auni var atļauties vaļīgāku uzvedību, Lauvu aktivitātes balansēs uz strīdu robežas – 2. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 2. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien drīksti atļauties koķetēriju un vaļīgāku uzvedību. Šodien viss pa vieglo. Atkarībā no tava statusa katrā konkrētajā situācijā, izrādi vadītāja prasmes vai demonstrē paklausību un padošanos.

Vērsis

Sadzīvošana ar citu noteikumiem un vadības stilu no tevis prasīs īpašu piepūli un arī aktiermākslas iemaņas. Ja esi nodomājis kārtot darīšanas kādā oficiālā iestādē, vari atļauties nedaudz paflirtēt, ja ir ar ko.

Dvīņi

Šodien notiekošais, cerams, liks tev apstāties, apsēsties vai kā citādi atrast piemērotu pozu un laiku nopietnām pārdomām. Iegūsi apliecinājumus, ka tavas aizdomas un bažas ir bijušas gana pamatotas.

Vēzis

Akmeņi, uz kuriem jau daudzkārt esi klupis, joprojām stāv tavā ceļā un tu labprāt starp tiem manevrē. Rīkojies tā, lai netiktu aizskarti citu cilvēku ego. Ievainotas pašapziņas mēdz ilgi un neatlaidīgi vajāt savus pāridarītājus.

Lauva

Rosība un aktivitātes balansēs uz strīdu robežas. Neapmierinātība ar tavu uzvedību un darbošanās stilu var tikt apspriesta mājinieku un draugu aprindās, kur viss runātais un darītais ir jāpieņem un jāsamierinās.

Jaunava

Šodien izbaudi emocionālo komfortu. Jutīsies pasargāts no dzīvesbiedru un mājinieku stingrās uzraudzības, un arī tuvākie draugi no tevis būs novērsuši savus kontrolējošos skatus. Ko tik tādā dienā var nesadarīt!

Svari

Cilvēkiem no tavas tuvākās vides būs negrozāms viedoklis par notiekošo un mēģinājumi viņus pārorientēt vai piespiest ir tikai laika izšķiešana. Labākas iespējas, vienošanās un iepazīšanās tevi gaida ārpus mājas sienām.

Skorpions

Mainot savu finanšu stratēģiju, noteikti rēķinies ar kāda vecāka cilvēka viedokli. Pats zināsi, kura. Viedokļu cīniņi par visdažādākajiem jautājumiem arī būs dienas kārtībā un no tiem būs grūti izvairīties.

Strēlnieks

Pastāv iespēja, ka visas šodienas ģimenes, draudzības un sadzīves situācijas uztversi ļoti pārspīlēti personīgi. Iepriecinošā ziņa ir tā, ka šajās situācijās pratīsi ieņemt pareizo nostāju un pat saskatīsi tajās komisko.

Mežāzis

Ja tikai būtu iemesls, šodien uz nebēdu ietu vaļā strīdi ar partneriem. Bet pēc iemesla jau tālu nav jāmeklē, tas radīsies uz līdzenas vietas. Uztver notiekošo kā iespēju mazināt rutīnu un spēli, kurā vari būt arī vinnētājs.

Ūdensvīrs

Attiecībās gadīties pa kādai flirta pusstundai, kam var sekot aicinājums uz turpinājumu. Neskatoties uz statusu vai vecumu atšķirību, beigās jutīsies apmierināts un bez rūgtuma piegaršas.

Zivs

Debatēs tu tieksies uz neitrālās pozīcijas ieņemšanu un nepievienosies nevienam no viedokļiem. Pareizi darīsi, ja ieklausīsies pārējo karstgalvju teiktajā, lai vēlāk vieglāk izkristalizēt patiesību.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru