Vēži pelnījuši nedarīt neko svarīgu, Strēlniekiem ieteicamas ūdens procedūras – 19. septembra horoskops

1 komentārs
Vēži pelnījuši nedarīt neko svarīgu, Strēlniekiem ieteicamas ūdens procedūras – 19. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 19. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien būsi enerģiski uzlādēts, bet svarīgi šos spēkus ievirzīt vēlamajā virzienā. Visneprātīgākais būtu mētāšanās no vienas aktivitātes otrā. Dari, ko darīdams, bet no sirds un ar prieku. Vari arī nedarīt, bet bez iekšējiem sirds apziņas pārmetumiem.

Vērsis

Izvairies no pilnīgas vientulības, bet arī nepavadi savu brīvdienu tādu cilvēku kompānijā, kuri tevi emocionāli un fiziski nogurdina. Mēģini atrast vidusceļu starp šiem diviem variantiem.

Dvīņi

Šodien vari saskarties ar situāciju, kad citi visu izplānojuši tavā vietā un tev jākļūst par padevīgu viņu iegribu apmierinātāju. Ja nepiekrīti tādai dienas kārtībai, pasaki to atklāti vai arī samierinies un nekonfliktē.

Vēzis

Esi godam nopelnījis nedarīt neko svarīgu. Nebūvē stratēģiskus plānus un taktiskos risinājumus. Atrodi prieku mazajos ikdienas niekos – palaiskojies, paknibinies pa dārzu un velti laiku sevis atslābināšanai.

Lauva

Harmoniju atgūstošie dabas spēki tevi apgādā ar īpašu radošumu un izdomu. Pat domas ir tādas krāsainas, neparastas. Valdīs sajūta, ka visi dzīves grūtumi aiz muguras un uz tevi vairs neattiecas.

Jaunava

Ja nolemsi veikt pavisam ikdienišķus darbus un tradicionālas lietas, paveic tos kārtīgi un no visas sirds, tādā gadījumā uzlādēsies ar visuresošo dabas enerģiju. Un neduļķo ūdeni akā, no kuras pašam nāksies dzert.

Svari

Šodien tavas vēlmes ir prioritāte. Šodien vēlēsies parevidēt savu enerģētiku un ieliet degvielu savā bākā. Ja pēc visu iegribu apmierināšanas vēl nebūs miera, vajag atrast kādu kārtīgu fizisku aktivitāti.

Skorpions

Šodien visi tavi centieni būs tikai citu interesēs. Uzmundrinājumam atceries, ka pastāv enerģijas nezūdamības likums. Cik atdosi, tik arī saņemsi atpakaļ un vēl nedaudz bonusā par labiem nodomiem.

Strēlnieks

Tevī viss sāks norimt un ieņem daudzmaz sakārtotas aprises. Šodien padarītais vairos iespēju sasniegt sen ilgoto miera sajūtu. Ja ir iespēja aiziet uz pirtiņu vai kādu citu ūdens procedūru, šodien no tās gūsi reālu baudījumu.

Mežāzis

Tava iekšējā balss lūgsies pēc miera, klusuma un vienatnes. Paklausi savām iekšējām sajūtām un neizdabā citu diktētiem rīcības modeļiem. Ar bērniem ieteicams parunāt par tēmām, kurām citkārt pietrūcis laika.

Ūdensvīrs

Nedomā par materiāliem ieguvumiem. Nododies skaistajai pasaulei – pavēro krāsoties sākušos rudeni, kāds ir tikai šajā pirmstumsas laikā, palasi, iepazīsties ar bērnu mācību programmu un mājas darbiem.

Zivs

Nevajag uzsākt destruktīvus darbus, bet gan tādus, kuri pieliek punktu vai pārkāpj nepārvarētajām astēm. Nāksies rēķināties ar citiem, vai tā būtu ģimene, draugi vai radu bērni.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

1 komentārs