Lauvas izvēlēsies garīgas aktivitātes, Vēžiem jāvairās no darba jautājumu cilāšanas – 18. septembra horoskops

0 Komentāru
Lauvas izvēlēsies garīgas aktivitātes, Vēžiem jāvairās no darba jautājumu cilāšanas – 18. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 18. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu sakāpināto pasaules uztveri un jūs būsiet uz viena viļņa. Jūs vienos ne tikai jūtas, bet variet pasapņot par nākotni vai pakavēties pagātnē piedzīvotajā.

Vērsis

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Visi apkārtējie mēģinās tevi novērst no izplānotās sevis pārstartēšanas, bet neļaujies tam, pat ja nākas nedaudz emocionāli iekrāsot attiecības.

Dvīņi

Vienkārši ignorē visu, kas tev krīt uz nerviem. Būsi laimīgs savā iedomu pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nav ne mazākās vēlēšanās ar kādu skaidroties un pragmatisko sadzīvi atstāj citu ziņā.

Vēzis

Šodien izvairies no profesionālo problēmu un jautājumu cilāšanas mājas apstākļos. Pat nopūloties visu salikt pa plauktiņiem un analizējot cēloņus un sekas, gudrāks nekļūsi. Labāk izmanto šo vēl nedaudz vasarīgo brīvdienu, baudot dabas piedāvātās relaksējošās enerģijas.

Lauva

Šodien dosi priekšroku garīgām un emocionālām aktivitātēm. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Iespējams, tādā veidā atslēgsies no savas rīcības un profesionālo jautājumu analīzes.

Jaunava

Viss, kas tavā dzīvē šodien notiek, ir sirds impulsa rezultāts, nevis racionāla prāta auglis. Beidzot tu ļausies sajūtām un neracionālām jūtu izpausmēm. Nepievērs uzmanību citu diktētiem spēles noteikumiem.

Svari

Šodien, pateicoties veiksmīgai nejaušībai un nedaudz arī smalkās pasaules ietekmē, tu citā gaismā ieraudzīsi kādu cilvēku. Visticamāk, kritīsi galējībās un svītrosi viņu no savu favorītu saraksta.

Skorpions

Mēģini saprast, kas ir tava iekšējā nemiera cēlonis. Sapratīsi un visi plauktiņi sakārtosies. Tev izdosies kontrolēt savas fantāzijas un to izpausmi, tāpēc garastāvoklis neietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem

Strēlnieks

Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku norādēs. Iespējams, viņi no malas redz labāk tavus klupšanas akmeņus. Šodien izvairies no citu apspriešanas un ironizēšanas.

Mežāzis

Tavi instinkti un kāre pēc sajūtām dominēs pār šodienas realitāti. Mierinājumu vari meklēt intelektuālās nodarbēs un norobežojoties no kņadas un pūļa. Tavs noskaņojums ietekmēs saskarsmi ar apkārtējiem.

Ūdensvīrs

Šodien uzsāc tikai tādas lietas, kas tevi intelektuāli uzrunā un aizkustina. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no pēkšņā fantāziju uzplūdā uzburtā. Lēnā gara taktika var nostrādāt.

Zivs

Šodien pasīvi ļausies citu dienas kārtībai, jo pašam nebūs nekādu prioritāšu un zīmīgu vēlmju. Neslēp savu iekšējo pasauli no mīļotajiem un arī viņi tev atvērs savas noslēpumu un sirds dārgumu lādītes.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru