Jaunavu kritiķa talanti spīdēs īpaši spoži, Ūdensvīrus gandarīs baudījums dvēselei – 18. novembra horoskops

0 Komentāru
Jaunavu kritiķa talanti spīdēs īpaši spoži, Ūdensvīrus gandarīs baudījums dvēselei – 18. novembra horoskops
PIXABAY

Klāt 18. novembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

No tevis var sagaidīt diezgan neprognozējamas darbības, kuru cēlonis būs pārliekā ideālismā un izteiktā individuālismā. Nerēķinoties ar kopējo noskaņu, pats būsi savu svētku scenārija autors.

Vērsis

Šī brīvdiena var paiet kā bezsvara kritiens neprātīgā un arī slepenības apvītā mīlas afērā. Ja šajā eiforijas brīdī būsi kaut nedaudz spējīgs pievērsties savu sajūtu pašanalīzei, sapratīsi, ka meklē radniecīgas dvēseles klātbūtni.

Dvīņi

Kāpēc gan neļauties drauga neatvairāmam priekšlikumam? Tomēr galīgi neaizmirsti par loģiku, veselo saprātu un citiem racionāliem situāciju analīzes instrumentiem, lai svētki nepārvērstos haosā.

Vēzis

Var gadīties, ka mēģināsi citiem pierādīt savu pašpietiekamību, nevēloties iesaistīties vai paliekot malā kādos sabiedriskos pasākumos. Tā ir tava izvēle un, ja jūties komfortabli, necenties nevienam izdabāt.

Lauva

Ļaujies savam tolerantajam un pielaidīgajam emocionālajam stāvoklim, īpaši saskarsmē ar tuviniekiem. Sveicini tos, kas tālumā, un piedod viņu nelielās neveiklības un arī tev taps piedots par lielākajām.

Jaunava

Šajā svētku dienā demonstrēsi patīkamas manieres un uzmanības pilnus žestus tikai tiem cilvēkiem, kuri šķitīs tavas uzmanības vērti. Šodien tavi kritiķa talanti spīdēs jo spoži. Galu galā svētku koncertu var skatīties arī vienatnē!

Svari

Saviesīga kopā būšana ar radiniekiem kalpos kā izdevīga, bet patīkama iespēja nogludināt iepriekš radušās domstarpības, jo pie bagātīgi klāta svētku galda būtu nepiedienīgi risināt mantiskās un tiesiskās attiecības.

Skorpions

Dienu organizēsi galveno uzsvaru liekot, uz sava partnera labsajūtu jūsu kopīgajos amoriskajos klejojumos. Spēsi taktiski un skaisti pasniegt savas vēlmes, un partneris pat nenojautīs, ka viss jau iepriekš saplānots.

Strēlnieks

Jūtīgums un draudzēties vēlme ies rokrokā ar loģisko domāšanu, arī plānojot un pavadot šo svētku brīvdienu. Tas pavērs iespējas uz iesaistīšanos pasākumos un notikumos, kuri īsti nav tavā gaumē, bet ko gan neizdarīsi labas kompānijas dēļ!

Mežāzis

Baudi pieklusināto mājas atmosfēru un izvairies no pasākumiem, kuri ir fiziski vai mentāli nogurdinoši. Nepiespiestībā un vieglumā būs īstā svētku noskaņa. Tuvākai personīgajai saskarsmei meklēsi tēlu vai personāžu, kas atbilst radniecīgas dvēseles iemiesojumam.

Ūdensvīrs

Arī svētkos ir iespējams atrast kaut ko sev īpašu kulturāli izglītojošā jomā un tiešo to meklēsi. Šodien emocionālo gandarījumu sniegs baudījums dvēselei, nevis materiāli miesiskās baudas.

Zivs

Noteikti neizmirsti veltīt savu uzmanību vecākiem. Šodien paturi prātā un respektē noteikumu, ka vecākiem vienmēr ir taisnība, un jūsu komunikācija būs abpusējas sirsnības caurstrāvota.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru