Vēršiem laiks sakārtot attiecības, Jaunavām ies no rokas preču apmaiņa – 16. septembra horoskops

0 Komentāru
Vēršiem laiks sakārtot attiecības, Jaunavām ies no rokas preču apmaiņa – 16. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 16. septembri. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Jutīsies pilnīgi pašpietiekams un pašapmierināts. Tavs noskaņojums piesaistīs vajadzīgos cilvēkus un tie parūpēsies par lieliskām iespējām profesionālajā sfērā. Visveiksmīgākie darījumi risināsies ārpus biroja sienām.

Vērsis

Izmanto šo dienu, lai sakārtotu un pārgrupētu kādu attiecību modeli. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību un uzticību. Vari mierīgu sirdi aicināt noskatīto simpātiju uz randiņu. Noraidījums nesekos.

Dvīņi

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt, kāds tu izcils vai neaizstājams. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju.

Vēzis

Nu tad šodien ir īstā diena, lai parūpētos par saviem kontiem, makiem vai tev uzticētajiem uzkrājumus. Izvēlies drošas un pārbaudītas finanšu institūcijas vai uzticamus kompanjonus. Veiksmīgi vari investēt arī savos personīgajos mērķos.

Lauva

Šodiena sola panākumus aktivitātēs, kuras pavadīs veselīga pašironija un paškritika. Profesionālās intereses vari realizēt tikai sadarbībā. Atbalstot kolektīvos lēmumus, stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes karjeras veidošanai.

Jaunava

Jebkurā situācijā parādīsi sevi no visprofesionālākās un nevainojamākās puses. Izcila protokola un situācijas pārzināšana tavās rokās ieliks laimīgās kārtis. Pirkumi, kā arī visāda citāda preču un ideju apmaiņa ies no rokas.

Svari

Radošā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs ielikt un izteikt savas sajūtas darbos. Saskarsmē ar darba kolēģiem un sabiedrotajiem nekautrējies runāt par savām šaubām attiecībā uz kādu darba jautājumu.

Skorpions

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret, pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts, neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Strēlnieks

Šodien tev nāksies samazināt ātrumu attiecībā uz materiālo labumu sasniegšanu, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu, mobilitāti un veselību.

Mežāzis

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar pienācīgu atbildības sajūtu. Izrādi svarīgajiem un vajadzīgajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Ūdensvīrs

Ierasti raitajai saskarsmei un spējai atrast un uzrunāt vajadzīgos cilvēkus šodien iespējami kavēkļi. Uzskati to par iespēju, kurā iegūsti laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu, pārgrupētos un sagatavotos.

Zivs

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai personībai. Ļaujoties un uzticoties vadībai, šodien būsi ieguvējs.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru