Strēlniekiem nav jāžēlo līdzekļi sevis uzpošanai, Jaunavas sagaida finansiāls ieguvums – 15. septembra horoskops

0 Komentāru
Strēlniekiem nav jāžēlo līdzekļi sevis uzpošanai, Jaunavas sagaida finansiāls ieguvums – 15. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 15. septembris. Ko zvaigznes sola tev šodien?

Auns

Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Vērsis

Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso pieķeršanos kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris uzvedīsies adekvāti un nespēlēs teātri.

Dvīņi

Viegli saspringtais noskaņojums tevi neatstās visas dienas garumā un pa ceļam vēl pamanīsies uzšķilt vienu otru neiecietības dzirksti. Kavējoties romantiskos sapņos, var dzimt kārdinājums kādu no savām virzījām arī realizēt.

Vēzis

Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu nemierīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai neķertos klāt kādai būtiskai problēmai.

Lauva

Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi un atbalstāmi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, līdzjūtību vai neuzkrītošu palīdzību. Demonstrēs savas personības šarmanto vaigu.

Jaunava

Dienas saspringtā enerģētika neļaus atslābt ne brīdi. Staigāsi kā ar rokas granātu azotē, kurai sabojājies drošinātājs. Piesātināta darba diena, kas sola arī iespaidīgus finansiālus ieguvumus, ja ne šodien, tad pavisam tuvā nākotnē.

Svari

Vari iegūt visu, ko vēlies, bet pakāpeniski un lēnām. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, neaizšauj garām mērķim, bet arī neiznīcini to.

Skorpions

Šodien visam jānotiek tikai ar plus zīmi. Atsakies no sevis ierobežošanas un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem un iepriecini sevi, ja maks atļauj, palutini arī pārējos. Šopinga terapija reizēm var būt smalki dziedējoša.

Strēlnieks

Spoža āriene un labs fiziskais tonuss ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sevi uzpostu un justos īpašs. Noskaņojums iegūs meditatīvi sapņainas aprises, ja izdosies savaldzināt vienaldzīgos.

Mežāzis

Tavām vēlmēm vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas dalības, dažas – pateicoties tavai punktualitātei un lielajai uzcītībai. Šodien ieguldītais darbs atmaksāsies burtiski.

Ūdensvīrs

Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem ar tevi apieties kā ar mazo bērnu. Intelekts un prāts šodien draudzējas ar intuīciju. Nespēja paturēt savas domas pie sevis, var radīt vienu otru saspringtu brīdi.

Zivs

Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas smalko robežu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, pasaule uzgavilēs un saņemsi pateicību. Atalgojumam var būt dažādas formas.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru