Auni atrisinās kādu senu jautājumu, Skorpioniem ieteicams paplašināt redzesloku – 14. septembra horoskops

0 Komentāru
Auni atrisinās kādu senu jautājumu, Skorpioniem ieteicams paplašināt redzesloku – 14. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 14. septembris. Ko zvaigznes sola tev šodien?

Auns

Dienas piedāvājumi tevi nevarēs atstāt pilnīgi vienaldzīgu. Veiksmīgi atrisināsi kādu senu jautājumu, tikai nepaļaujies uz cilvēkiem, kuri nez no kurienes uzrodas kā īstās un vienīgās patiesības paudēji un lietu kārtotāji.

Vērsis

Šodien meklēsi sabiedrību un cilvēkus, kuru skatījums tev šķiet vērā ņemams. Ja kādā jautājumā vai problēmas risinājumā esi nedaudz apmaldījies, nekautrējies jautāt padomu, tomēr pēdējo vārdu atstāj sev.

Dvīņi

Šodien meklēsi piederības sajūtu un vēlēsies, lai tevi pieņem kā savējo. Nekautrējies demonstrēt savu inteliģenci un atjautību. Ja apzinies, ka tavās zināšanās ir nopietni robi, to aizlāpīšanai paļaujies tikai uz saviem spēkiem.

Vēzis

Šodien izcelsies uz apkārtējo fona, pateicoties savai vispusībai un zinātkārei. Tava psiholoģiskā elastība palīdzēs pielāgoties jebkurai situācijai. Izvairies kļūt pārāk pielaidīgs, paļāvīgs un lētticīgs.

Lauva

Šodien ieteicams dzirdēt visus viedokļus, pat ja tie ir tikai starp citu vai pa jokam. Visās attiecību formulās šodien dominēs vajadzība izskaitļot nezināmo. Harmonisks laiks, lai sūtītu mājienus un saņemtu šifrētas vēstules.

Jaunava

Vieglais un nepiespiestais dienas solis liks aizmirst par neseno pasivitāti un dzīves nogurumu. Ieteicams pavingrināt savas smadzenes kādā jautājumā, kas ir ārpus tavas labsajūtas zonas vai apspriežot netradicionālas tēmas.

Svari

Vēlme un vajadzība pēc atrašanās sabiedrībā atstās novārtā konstruktīvu darbu un mērķtiecīgu rīcību. Tomēr būsi gandarīts par dinamisko un pozitīvo komunikāciju, kas ir labs enerģijas lādiņš turpmākajām dienām.

Skorpions

Meklē saskarsmes formu dažādošanas iespējas, ja vēlies ar kādu partneri nodibināt labas un ilgstošas attiecības. Paplašini redzesloku un iegūsi citu fokusu attiecībā uz notiekošo darba un sabiedriskajā dzīvē.

Strēlnieks

Šodien mēģini noskaidrot, kas tevi patiesi interesē un patīk. Nevajadzētu aizrauties ar notiekošā pastāvīgu apstrīdēšanu un neracionālu plānu bīdīšanu. Tā ir tava laika, fizisko un materiālo resursu izniekošana.

Mežāzis

Šodienas sadarbība paredz patīkami pavadītu laiku, bet kā pievienotā vērtība nāks otrās elpas vai dzīves iespējas došana kādai idejai vai projektam, kuram patiesi tici, bet sabiedrība saka pretējo. Idejas un atklāsmes vēlams pierakstīt.

Ūdensvīrs

Paliekot uzticīgs savai būtībai, dosi priekšroku praktiskām un konstruktīvām sarunām, nevis populistisku ideju bīdīšanai. Savu darbību orientēsi uz detaļām, tehniskiem aspektiem un konkrētiem aprēķiniem.

Zivs

Šodien nedrīksti sevi pozicionēt kā pārāku un gudrāku. Esi atvērts atbildēm, kuras negaidi, nesaproti un nepieņem. Pārdomā tās, bet nopietnus lēmumus tomēr atstāj tikai savā un augstāko spēku ziņā.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru