Vēžiem nevajadzētu aizdot naudu, toties Jaunavām eksperimentēt ar modes tendencēm. 14. augusta horoskops

1 komentārs
Vēžiem nevajadzētu aizdot naudu, toties Jaunavām eksperimentēt ar modes tendencēm. 14. augusta horoskops
PEXELS

Klāt 14. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Uz brīdi atrausies no globāliem plāniem un uzdevumiem un pievērsīsies ļoti ikdienišķām lietām. Pa vidu var nākties satrūkties vai kā citādi nobīties, ja tavas dārznieka prasmes nebūs tajā augstākajā līmenī. Ar mierīgu prātu, septiņreiz mērot un vienreiz griežot, tā lieta aizies.

Vērsis

Lai gan tev vajadzētu risināt paša problēmas, nevarēsi ignorēt savu ietekmīgo radinieku lūgumu pēc palīdzības. Līdzīga izpratne par prioritātēm šodien nav iespējama, tāpēc kurnēšana un burkšķēšana būs abpusēja.

Dvīņi

Jaunus plānus nekal, bet pieskaņojies mainīgajiem apstākļiem. Turi acis platas un ausis tīras, tad uzzināsi daudz kuriozu jaunumu. Cilvēku attieksme un nodomi attiecībā uz tevi var strauji mainīties.

Vēzis

Šodien aizmirsti par naudas aizdošanu. Ja sola pasakainus procentus vai velk žēlabu dziesmas – arī nedod. Tā saglabāsi draugus un nepazaudēsi naudu. Pašam arī nevajadzētu tērēties, bet atlikt kādai labvēlīgākai dienai.

Lauva

Šodien vari ļoti daudz pasākt savas dzīves uzlabošanai, vari sākt krāt naudu un mantu jaunajai dzīves nodaļai. Vēl labāk ir pārmeklēt vecās naudas glabātuves un slēptuves – var kas vērtīgs atrasties.

Jaunava

Dzims ģeniāli plāni par to kā likt lietā savus sakarus, zināšanas un informāciju. Būsi tā aizrāvies, ka vari ignorēt dažus no saviem sestdienas pienākumiem. Eksperimenti ar jaunajām modes tendencēm var sagādāt zināmu vilšanos.

Svari

Palēnām sāc domāt, kā sagatavoties skolas laika sākumam. Pagaidām, pragmatiski vēl nav skaidras prioritātes, bet intuitīvā līmenī – ir. Tavs entuziasms par kādu romantisku sakaru var nedaudz noplakt.

Skorpions

Iepērkoties, slēdzot darījumus un vienkārši ar kādu vienojoties par darījumu, esi gatavs neplānotajam – papildus izdevumiem. Izpriecas arī var likt vilties un nesagādās iecerēto apmierinājumu.

Strēlnieks

Pienākums pret savu dzimtu liks atteikties no savām personīgajām interesēm. Neaizraujies ar pārlieku ambicioziem plāniem, jo īpaši, nevienam par tiem nestāsti, kā arī akli neuzticies vecāku ieteikumiem un dzīves pieredzē balstītiem paziņojumiem.

Mežāzis

Cēlas apņemšanās var tikt iznīcinātas neprognozējamu mirkļa iegribu vārdā. Šodien nedrīksti kļūt sīkumains. Piepūlies, lai atrastu kopīgu valodu ar tuvākajiem. Pragmatiski apcerīga pieeja notiekošajam garantēs mierīgu naktsmiegu.

Ūdensvīrs

Šodien vari uzdurties kādai neparastai vai slēptai informācijai. Šāds pārsteigums nāks tev par labu. Pārguli ar jauniegūtajām ziņām un nākošajā dienā tās skatīsi pavisam citā gaismā. Jaunās pazīšanās nebūs pārāk daudzsološas, tāpēc nerunā lieku.

Zivs

Šodien var izrādīties, ka tavas materiālās situācijas nianses kļūs nozīmīgākas par visu dzīves stratēģiju. Realitāte pārbaudīs tava ideālisma un sapņu dzīvotspēju. Tomēr apzinies, ka nekas nav akmenī iekalts.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

1 komentārs