Lauvu glābējs būs humora izjūta, Zivis nedrīkst aizmirst par savu mīļo vajadzībām – 13. septembra horoskops

0 Komentāru
Lauvu glābējs būs humora izjūta, Zivis nedrīkst aizmirst par savu mīļo vajadzībām – 13. septembra horoskops
PEXELS

Klāt 13. septembris. Ko zvaigznes sola tev šodien?

Auns

Šodienas idejas un plāni nebūs dzīvotspējīgi, tāpēc nesāc dalīt vēl nesaņemtu naudiņu. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību, un nepaskrien garām kādam cilvēkam, kuru noteikti vajadzētu pasveicināt.

Vērsis

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus nospiedumus tevī neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu izklaidību un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Dvīņi

Apbruņojies ar drosmi un uzņemies papildu slodzi, neskatoties uz vēlmi visu un visus pamest. Tikai tā tu varēsi saraut iekavēto un iegūt papildus punktus savu priekšnieku acīs vai arī kādu finansiālu bonusu.

Vēzis

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neatstāj novārtā un cel gaismā savu pieredzi un talantus.

Lauva

Tev šodien gribēsies atsvaidzināt dzīves krāsas, bet to darot vari iekulties neveiklās, pat divdomīgās situācijās. Tavs glābējs un izpalīgs būs lieliskā humora sajūta, ironiskais prāts un spēja pasmieties pašam par sevi.

Jaunava

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot visādas standarta procedūras un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi kā pats gribēsi un gribēsi visu pēc sava prāta, ieskatiem un nešaubīgās taisnīguma sajūtas.

Svari

Šodien, lai tiktu galā ar nomācošo smaguma sajūtu, savu pienākumu sarakstā atrodi darbus, kuri vairāk padodas vai aizrauj. Iespējams, būsi uzņēmies pārāk daudz darbu, ar kuriem nespēsi tikt galā.

Skorpions

Šī ir viena no dienām, kad darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas tiešām svarīgi. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā ir tavs spēks.

Strēlnieks

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai, kas var pārsteigt un var arī satraukt.

Mežāzis

Savu mērķtiecību un tiekšanos pēc rezultāta būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt, izsist no līdzsvara un sagriezt kājām gaisā labi pārdomāto dienas plānu.

Ūdensvīrs

Ja šodien ieguldīsi maksimumu no savas dzīves enerģijas, neaiziesi tukšām rokām. Nedebatē ar cilvēkiem, kuri var ietekmēt tavu labklājību, bet labāk iekļaujies viņu redzējumā par notiekošā lietu kārtību.

Zivs

Neaizmirsti par tavu mīļoto un tuvo cilvēku vajadzībām, tās var izrādīties tikpat svarīgas kā tavi paša plāni. Ieslēdz savu pielāgošanās prasmi un respektē citu vēlmes. Vislabāk problēmsituācijas risināt kopā.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru