Zivīm jāvairās no slepenas rīcības, Ūdensvīriem jākontrolē emocijas – 12. septembra horoskops

0 Komentāru
Zivīm jāvairās no slepenas rīcības, Ūdensvīriem jākontrolē emocijas – 12. septembra horoskops
PEXELS

Klāt 12. septembris. Ko zvaigznes sola tev šodien?

Auns

Neļauj nevajadzīgai un nesvarīgai informācijai tevi novirzīt no nopietna pienākuma vai neatliekamu darbu veikšanas. Neļaujies nejaušu cilvēku ietekmei, bet parādi savu stingro apņemšanos un mērķtiecību.

Vērsis

Tavā brīvdienas ceļā gaida saspringti situāciju sižeti, tāpēc savlaicīgi sagatavojies. Tev jābūt intelektuāli elastīgam un mobilam, lai spētu operatīvi pieslēgties dažādām informatīvajām telpām.

Dvīņi

Nāksies uzklausīt tavā virzienā raidītas uzslavas un arī apvainojumus, kuriem būs neliela skaudības piegarša. Pacelies pāri šai piezemētajai enerģijai, jo tavā pusē ir talants, pieredze un spēks.

Vēzis

Pieņem to, ka visas tavas vēlmes šodien nevar piepildīties. Gūsti baudu no tā, kas jau sasniegts. Uzsvaru liec uz visas iespējamās informācijas iegūšanu, kas var palīdzēt kāda sadzīves jautājuma virzīšanā.

Lauva

Šodien ar paškontroli būs kārtībā. Sajūtot spriedzes impulsus, spēsi uzmanību pārslēgt uz citām darbības sfērām. Tev jābūt elastīgam, mobilam un arī atsaucīgam. Mājās un radu lokā vari piedzīvot ļoti strauji mainošos noskaņojumus.

Jaunava

Šodien izvairies no izlēcieniem, turi sevi grožos attiecībā uz naudas tērēšanu un neļaujies arī spontāniem vārdu plūdiem. Tādējādi vari pazaudēt kontroli pār notiekošo mājās. Bērnu uzvedību neuztver kā sazvērestību pret tevis noteikto kārtību.

Svari

Visus radušos sarežģījumus tev jāmēģina atrisināt saviem spēkiem. Attiecībās jāizvairās no gājieniem, kas var izraisīt emocionālus satricinājumus un nevajadzīgas izskaidrošanās, kuras neatrisinās problēmas būtību.

Skorpions

Vēlme pēc spontānas rīcības cīnīsies ar veselo saprātu un apdomību. Radošajā sfērā vajadzētu atgriezties pie darbiem, kuriem vajadzīgs tik vien kā svaigs skats no malas, lai tos palaistu dzīvē.

Strēlnieks

Sadzīvosi ar cilvēkiem labi, bet tikai nepieciešamības robežās. Šodien no tevis grūti sagaidīt vairāk un labāk, nekā pieprasa personīgo attiecību minimums. Bez sirdsapziņas pārmetumiem centies veltīt laiku savas labsajūtas un skaistuma vairošanai.

Mežāzis

Šodien svarīgos pienākumus un pasākumus plāno uz dienas pirmo pusi, jo pēcpusdienā var nepietikt enerģijas un spēka to veiksmīgai novadīšanai. Būsi ieguvējs, ja tavā arsenālā būs visa iespējamā informācija par pasākumā iesaistītajiem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Ja gribi saglabāt savu ietekmi, vārda spēku ģimenē un citus labumus, kontrolē savas emocijas un kā pirmais neizaicini apkārtējos. Tava zaudētā savaldība var būt sirdsmiera un sadzīves komforta vērta.

Zivs

Šodien iekšējo nepārliecinātību maskēsi ar ārējo mieru un šķietamo vienaldzību. Vairies no slepenas rīcības, kas var izraisīt emocionālus satricinājumus un nevajadzīgas konfrontācijas ar līdzcilvēkiem.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru