Mežāžiem nevajadzētu ielaisties avantūrās ar naudu, Zivs pelnījušas sevis palutināšanu – 12. oktobra horoskops

0 Komentāru
Mežāžiem nevajadzētu ielaisties avantūrās ar naudu, Zivs pelnījušas sevis palutināšanu – 12. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 12. oktobris. Ko zvaigznes Tev sola šodien?

Auns

Šodiena drīzāk piemērota izklaidēm un radošai prāta atslodzei, nevis svarīgu un neatliekamu problēmu risināšanai. Ļauj savām domām mērot tālus ceļus, jo pa ceļam vari piedzīvot interesantus atklājumus.

Vērsis

Necenties no saviem mīļajiem slēpt savu pieķeršanos un jūtas un nekautrējies to pašu lūgt no viņiem. Pat skarbāks emociju uzplaiksnījums būs labāks par vienaldzīgu klusumu un norobežošanos virtuālajā pasaulē.

Dvīņi

Tava domu pasaule riņķos tikai un vienīgi ap materiālām lietām. Lai sevi turētu formā materiālo vajadzību sacensībās, vislabāk esi apbruņojies ar visjaunāko informāciju un vajadzīgajiem sakariem priekšnieku aprindās.

Vēzis

Iluzora un nedaudz izkropļota cilvēku un situācijas uztvere neļaus tev pieņemt pareizos lēmumus un adekvāti rīkoties. Šodien labāk kal plānus un būvē iedomu gaisa pilis, nekā aktīvi darbojies nepareizajā virzienā.

Lauva

Spēcīgu iespaidu un emociju varā vari radīt ļoti jutekliskus mākslas darbus vai arī kā citādi radoši izpausties. Nopietnas pārmaiņas darba attiecību un komunikācijas sfērā neplāno. Šodien gaidi piedāvājumus, nevis pats tos izsaki.

Jaunava

Attiecību valstībā nebaidies cīnīties un izrādīt savu mīlestību vai patikšanu. Jo tikai neatlaidīgie, atklātie un varbūt arī nedaudz nekaunīgie tiks atalgoti. Šoreiz tas ir to vērts, un nākamā tāda reize varbūt ilgi jāgaida.

Svari

Ja tevi pārņem iedvesmas brīdis, un tā var gadīties, lielas lietas paveiksi labās idejas vārdā. Ja iedvesma tomēr neatnāk, neuzsāc nekādas lietišķas vai praktiskas darbības, jo nekas prātīgs no tā nesanāks, bet enerģija būs izšķiesta.

Skorpions

Neaizraujies ar sadzīves plānošanu vai citiem piņķerīgiem aprēķiniem. Tev šodien labāk padosies lielie mērogi. Ja saņemsi kādu pēdējā brīža piedāvājumu vai ko līdzīgu, ļaujies kārdinājumam. Tas var izrādīties labs ķēriens.

Strēlnieks

Visi kolēģi pārliecināti, ka tevi piemeklējusi lielā izdevība. Žēl, ka pats tā nedomāsi, jo visu dienu kā pa mākoņiem, kā pa sapņiem. Bet objektīvi tiešām noķersi jau gandrīz izgaisušu iespēju.

Mežāzis

Lai arī dienas sākumā būsi pats izlēmīguma un apņēmības iemiesojums, dienai ritot, šīs īpašības ies mazumā un pievakarē it viss tevī raisīs aizkaitinājumu un neuzticēšanos. Šodien neielaidies nekādās avantūrās ar kreisajiem darbiem un naudiņu.

Ūdensvīrs

Šodien ļauj savām domām atdzist un nepārslogo prātu ar nereālām vēlmēm. Vari piedzīvot satraucošus brīžus ar savu iecerēto, bet satraukums izrādīsies pārspīlēts vai tevis paša iedomāts. Ātri pazaudēsi savas rozā brilles.

Zivs

Beidzot ļausies savu ideju un domu brīvai izpausmei. Veiksmīgi būsi atbrīvojies no šaubām par nākotni un tavas emocijas un instinkti drīzāk būs tavi sabiedrotie nekā ienaidnieki. Sevis palutināšanu esi godam nopelnījis.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru