Lauvām iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi, Svariem jāuzmanās nepalaist garām labu izdevību – 12. janvāra horoskops

0 Komentāru
Lauvām iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi, Svariem jāuzmanās nepalaist garām labu izdevību – 12. janvāra horoskops
PEXELS

Klāt 12. janvāris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Vērsis

Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara. Mierīgs ceļa turpinājums būs tavu panākumu atslēga.

Dvīņi

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Vēzis

Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Lauva

Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam nepastāvīgā noskaņojuma dēļ. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskas tinderošanas vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Jaunava

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim. Vieglumā būs panākumu atslēga.

Svari

Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Skorpions

Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju, un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

Strēlnieks

Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Mežāzis

Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pēc sava prāta.

Ūdensvīrs

Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Zivs

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru