Lauva domās par izpriecām, Skorpions atradīsies uzmanības krustcelēs. 12. augusta horoskops

0 Komentāru
Lauva domās par izpriecām, Skorpions atradīsies uzmanības krustcelēs. 12. augusta horoskops
PEXELS

Klāt 12. augusts. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Citu problēmas risināsi sekmīgāk nekā savējās. Sakāpinātā koncentrēšanās uz materiālajiem ieguvumiem aptumšos visa spēles laukuma redzamību. Darbā vajadzētu ķerties pie visgrūtākajiem, sarežģītākajiem un fiziski smagākajiem darbiem.

Vērsis

Sevis pasniegšanās mākslā vari piedzīvot nesaprašanu un nepieņemšanu. Esi gatavs neparedzētām izmaiņām nākotnes plānos. Nebēdā, bet rodi prieku, meklējot jaunas taktikas un stratēģijas savu ieceru realizēšanai.

Dvīņi

Objektīvi novērtē izveidojušos situāciju, nekrīti galējībās. Piedzīvojot radikālu plānoto pasākumu grafika izmaiņas, svarīgi ir konstruktīvi un pragmatiski novērtēt situāciju, un tad jau padoms pats atnāks.

Vēzis

Šodien radošās enerģijas uguns degs jo spoži un dzīvības sulas plūdīs straumēm. Svarīgi šos “uguņus” un ūdeņus ievirzīt pareizajās gultnēs un rīkoties ar tiem konstruktīvi un prasmīgi. Īpaši pieskati savus finanšu līdzekļus.

Lauva

Šodien tavu prātu vairāk nodarbinās izpriecas un izklaides, tomēr gluži aizbēgt no dienišķajiem pienākumiem arī nevarēsi. Sāpīte var slēpties apstāklī, ka tavam draiskajam noskaņojumam nebūs sabiedroto, jo visi būs tādi aizņemti un darbos iegrimuši.

Jaunava

Labās attiecības ar priekšniekiem vai kolēģiem tevi nepaglābs no kādas kontrolējošas instances prasību apmierināšanas. Šodien spēsi izkustināt vezumu, kurš iepriekš bija pamatīgi iestrēdzis vai buksēja.

Svari

Tavas gaitas būs stipri reglamentētas un ierobežotas. Tie var būt likumi, uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumi vai instrukcijas, kurām nāksies pieskaņoties un ievērot. Apstākļi ierobežos tavu radošo uguni, bet atvieglos praktisko realizāciju.

Skorpions

Šodien atradīsies uzmanības krustcelēs, pat īpaši nepiepūloties. Risinot nopietnus jautājumus netiksi sveikā cauri tikai ar skaistām acīm un izveicīgu runāšanu. Sagatavo uzskatāmos līdzekļus un prezentāciju materiālus, lai jebkurā brīdī varētu tos celt galdā.

Strēlnieks

Svarīgi radošo uguni ievirzīt pareizajā gultnē un rīkoties ar tiem konstruktīvi un prasmīgi. Psihoemocionālais noskaņojums būs lielisks, tāpēc nevarēsi vien sagaidīt, lai ķertos pie kādiem darbiem vai nedarbiem.

Mežāzis

Ja esi pietiekami pašpārliecināts, vari mēģināt palaist dzīvē kādu projektu, ideju vai izlikt apskatei kādu mākslas darbu. Tomēr rēķinies, ka šis darbs vēl sagādās rūpes un pie tā vēl nāksies ne reizi atgriezties.

Ūdensvīrs

Attiecības ar draugiem un tuviniekiem var izrādīties samērā sarežģītas. Nesaskaņu cēlonis galvenokārt meklējams atšķirīgajos uzskatos par naudas tērēšanu. Necenties kādu uzpirkt ar dāvanām, vēlāk to nožēlosi.

Zivs

Šodien ar varas un ietekmes cilvēkiem tikai pa labam. Tie var būt arī vecāki vai dominējošs dzīvesbiedrs, kuri mēģinās tevi pielikt pie ratiem vai savas dzīves patiesības klāstīs. Emocionālais noskaņojums būs stabils, tāpēc spēsi daudz ko laist gar ausīm.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru