Skorpioniem nav ieteicamas jaunas pazīšanās, Mežāžiem būs brīnišķīga diena, ja pats zinās, ko vēlas – 11. oktobra horoskops

0 Komentāru
Skorpioniem nav ieteicamas jaunas pazīšanās, Mežāžiem būs brīnišķīga diena, ja pats zinās, ko vēlas – 11. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 11. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Lai kas arī neatgadītos, pieturies pie veselā saprāta diktētajiem noteikumiem. Neatsakies no visiem labumiem, priekiem un baudām, bet arī neatdod sevi visu. Darbā un biznesā jācenšas noturēties uz diplomātijas vidusceļa.

Vērsis

Nopietns ieteikums pievērsties nenokārtotām parādsaistībām pret mīļoto. Bet nekādus galīgos lēmumus vai sirdi plosošas atzīšanās nevajadzētu veikt. Jau parīt viss rādīsies gaišākos toņos un jūsu kopā būšana iegūs košāku sajūtu paleti.

Dvīņi

Mānīgajam mieram neļauj sevi iemidzināt. Priekšnieki, uzraugi vai modrie dzīvesbiedri šodien cels gaismā tavus mazos pagātnes grēkus. Tā nebūs gluži šantāža, bet drīzāk atgādinājums, par nenokārtotām saistībām.

Vēzis

Šodien nemeklē jaunas pazīšanās. Viss, kas tev nepieciešams šim dzīves posmam, ir tavā rīcībā. Labāk pievērs uzmanību nenokārtotiem solījumiem, neatdotiem parādiem un citām astēm, kuras nedaudz traucē baudīt dzīvi.

Lauva

Ja esi uz rezultātu orientēts, diena būs samērā ražīga, tikai vēro, lai neuzrodas darba traucētāji un izklaidēties gribētāji, kuri tevi veikli noņems no darba trases. Ja ļaujies vilinājumiem, tad brīvprātīgi un bez nožēlas. Vēl vari sagaidīt kādu pārsteigumu no sava dzīvesbiedra vai mīļotā.

Jaunava

Citu cilvēku prioritātes un mainīgais noskaņojums noteiks tavu dienas kārtību. Vari pat necensties demonstrēt savu apņemšanos sasaukt sapulci vai sadalīt pienākumus. Pirkumi gan ies no rokas un pašam par to būs prieks un gandarījums.

Svari

Tavs jūtīgums un emocionalitāte nebūs līdzsvarā ar veselo saprātu un pašpārliecību, to maskēsi ar demonstratīvu pašpārliecinātību un nevērību. Šodien savam dzīves partnerim jāuzticas un jādod absolūta rīcības brīvība.

Skorpions

Nav ieteicams dibināt jaunas pazīšanās un lietišķos kontaktus, izņemot gadījumus, ja šī ir pēdējā reālā iespēja satikt šos cilvēkus. Ar sviedriem un asarām parakstītas vienošanās nevajadzētu slēgt, jo drīz viss rādīsies citās krāsās.

Strēlnieks

Šodien vari iegūt jaunu draugu visam mūžam. Jūs vienos kopīgas intereses un aizraušanās, bet, iespējams, šķirs attālums. Emocionālajai dvēseles radniecībai attālums nav šķērslis, bet motivācija pārvarēt šo distanci.

Mežāzis

Šī varētu būt brīnišķīga diena, ja pats zināsi, ko vēlies. Ja nezini, stingri ievēro savu vadītāju, padomdevēju vai vecāku norādes. Neatļaujies brīvo improvizāciju par darba tēmu, jo tava izpratne par darāmo var nebūt tā korektākā.

Ūdensvīrs

Daudz ko no šodien iecerētā un saplānotā neizdosies realizēt, jo būsi lepnuma pārņemts, saņemot ziņas par saviem sasniegumiem, un nekavēsies ne mirkli, lai to izrādītu pārējiem un arī pienācīgi nosvinētu.

Zivs

Viesuli var izprovocēt jebkas, un cēlonis nebūs no svara. Veids, kādā pie tevis nonāks informācija, lūgums vai aicinājums var nepatikt. Šodien uzticētie pienākumi un naudas līdzekļi vairos pašapziņu.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru