Dvīņiem ieteicams doties tālā izbraucienā, Svariem jāuzmanās no sadzīves traumām – 10. oktobra horoskops

0 Komentāru
Dvīņiem ieteicams doties tālā izbraucienā, Svariem jāuzmanās no sadzīves traumām – 10. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 10. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Tavs šodienas absolūtais uzdevums ir nenorauties tiešā un pārnestā nozīmē. Jo labāk valdīsi pār savu temperamentu, jo ātrāk tiksi galā ar nelūgtajiem miera traucētājiem. Neizrādi aizkaitinājumu vai citādu emocionālu piesaisti notiekošajam.

Vērsis

Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt atpakaļceļa. Tāpēc izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo strīdi būs neizbēgami. Samierinies ar citu vājībām un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai.

Dvīņi

Attiecībās būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un nedzirdēt, neredzēt un nepieņemt cita emocionālo stāvokli. Iespējams, tas, ko gribi pateikt, ir nelaikā un nevietā. Ieteicams doties kādā tālā izbraucienā vai pārgājienā.

Vēzis

Noskaņojies uz filozofisku pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, konfliktu risināšanai ar mājiniekiem un relaksējošu procedūru apmeklējumiem. Savaldīts temperaments palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Lauva

Šodien nav ieteicami nekādi jauni un radikāli uzsākumi, bet tomēr vari izcelt laimīgo lozi, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas un gribasspēku. Pārpratuma rezultātā gribēsi svītrot dažus vārdus no savu draugu vai paziņu saraksta.

Jaunava

Nekādos argumentos un patiesības skaidrojumu ar ģimenes vecajo pārstāvjiem neielaidies, jo visi spēki būs viņu pusē. Ar attāliem paziņām vari atļauties vilkt zaļās un sarkanās līnijas. Nepieļauj izrīkošanu un necienīgu rīcību.

Svari

Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras tikai uzkurinās atmosfēru, bet darbi paliks pusratā. Uzmanies no sadzīves traumām, kuras arī būs steigas un karstgalvības sekas.

Skorpions

Noteikumu ievērošana tev palīdzēs nesavārīt ziepes un nenoraut kādu kopīgu ģimenes pasākumu. Paškontrole un stingra emociju disciplīna ir visieteicamākā taktika, risinot mantojuma vai mantas dalīšanas jautājumus.

Strēlnieks

Nevēlēšanās pieņemt atšķirīgo šodien var būt par iemeslu attiecību domstarpībām.
Procesi var izvērsties ugunīgos taisnības meklēšanas un apvainojumu salūtos. Piezemē ambīcijas un ļauj citiem izteikties, pat ja viņu stāstītais tevi nemaz neinteresē.

Mežāzis

Ja draugu vidē tava autoritāte būs apstrīdēta publiski un tavas domas vai versijas ignorētas, nevar paredzēt tavu rīcību, bet visdrīzāk tā būs izaicinoši iznīcinoša. Tāpēc šodien izvairies no sarunām un mācies skaitīt vismaz līdz simts abos virzienos.

Ūdensvīrs

Šodien piespiedu kārtā var nākties sadarboties ar cilvēkiem, ar kuriem galīgi nav pa ceļam. Viņi var nopietni kompromitēt tavus darba rezultātus vai brīvdienu plānus. Izvēlies pareizo rīcības taktiku un domā trīs gājienus uz priekšu.

Zivs

Esi tālredzīgs un skaidru prātu risini naudas jautājumus. Šo jautājumu atrisināšana var uz visiem laikiem tevi atpestīt no nevajadzīgās nastas, kuru esi stiepis pietiekoši ilgi un pacietīgi. Par saviem plāniem nevienam nestāsti.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru