Vēršiem nāksies pielāgoties citu vajadzībām, Dvīņiem jāpieņem visi uzaicinājumi – 1. oktobra horoskops

0 Komentāru
Vēršiem nāksies pielāgoties citu vajadzībām, Dvīņiem jāpieņem visi uzaicinājumi – 1. oktobra horoskops
PIXABAY

Klāt 1. oktobris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavi noskaņojumi un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pēc tava prāta. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā ieviest neprognozējamības noti.

Vērsis

Būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavās prioritātēs ieviesīs haosu. Iespējams iekulsies nelielā notikumu sastrēgumā dēļ šaubām, vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tenkām.

Dvīņi

Šajā piektdienā pieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, jo nezini, no kuras puses var uzrasties iespējas. Vajadzēs apstāties, lai ieraudzītu iepriekš nekad nepamanītas detaļas, sadzirdētu palīgā saucienus, kuriem citudien mierīgi patraucies garām.

Vēzis

Parūpējies par mājīguma un prieka avotu visiem, kuri tev līdzās. Komunikācija ar līdzcilvēkiem var izvērsties diezgan atklāta, bet jēgpilna. Spēsi notiekošo saukt īstajos vārdos un neērtos jautājumus celsi galdā apspriešanai.

Lauva

Šodien nokāp no sava cīņā saucēja troņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus, kā dzīvi dzīvot, bet uzsūc visu iespējamo informāciju, kas vēlāk riktīgi noderēs. Visas izglītošanās aktivitātes un mācības ies no rokas.

Jaunava

Sapratīsi, ka ne visus līdzcilvēkus var pierunāt, aizrunāt un ar vārdiem maldināt, tāpēc izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par darba pienākumiem. Izvēlies brīvību un vairāk laika velti saviem mazajiem priekiem.

Svari

Vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu, un nepaskrien garām kādam izdevīgam un vajadzīgam pirkumam.

Skorpions

Šodien atsakies no pieraduma visam skriet pa priekšu un skandināt trauksmes zvanus, nepārliecinoties par reālajām briesmām. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Strēlnieks

Ja pats nevēlēsies, neviens sevi nepiespiedīs ievērot instrukcijas un standarta procedūras. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi, kā pats gribēsi, un gribēsi izpelnīties atzinību darbinieku un vadītāju acīs.

Mežāzis

Tavu darbabiedru labsajūta var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini savas rīcības motivāciju un patiesās vēlmes.

Ūdensvīrs

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem par to, kā darbi darāmi. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas nopietnajai atmosfērai.

Zivs

Būsi gatavs pieslēgties neskaitāmām lietām – tajās ieviešot vairāk haosa nekā kārtības. Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Mēģini aptvert neiespējamo, varbūt izdosies.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru