Dvīņiem panākumi naudas gūšanā, Jaunavām negaidīti likteņa pavērsieni – 9. septembra horoskops

0 Komentāru
Dvīņiem panākumi naudas gūšanā, Jaunavām negaidīti likteņa pavērsieni – 9. septembra horoskops
PIXABAY

Klāt 9. septembris. Ko zvaigznes tev sola šodien?

Auns

Savā profesionālajā vidē tiksi atzinīgi novērtēts, bet neļauj šiem īslaicīgajiem panākumiem apmiglot tavu skatu uz reālo situāciju. Ja esi mākslās vai kultūrvidē iesaistīts vai vismaz apgrozies tajās aprindās, vari atļauties pagozēties atzinības saulītē.

Vērsis

Pacietība un paaugstināts darba ražīgums šodien tev palīdzēs mazināt dažas no negatīvajām tendencēm. Var sanākt radikāli mainīt savu uzņemto kursu un sākt darīt ko pilnīgi neplānotu.

Dvīņi

Iespējams, šodien tev nāksies pieņemt kādu svarīgu lēmumu, jo pie apvāršņa var parādīties kāds dāsns piedāvājums. Vēl solās panākumi naudas iegūšanā, kuru investēsi savās interesēs vai vaļaspriekos.

Vēzis

Šodien nododies jaunu cilvēku iepazīšanai un veco sakaru atjaunošanai. Atklātība un sirsnība, kā arī neparastais viedoklis pievilinās cilvēkus un izgaismos iespējas panākumiem personīgajā dzīvē.

Lauva

Šodien tevi mēģinās virzīt un vadīt spēki, kuri ir nepakļaujas tavai virsvadībai. Tāpēc nebrīnies, ja pēkšņi radikāli maini savu uzņemto kursu. Īpašos gadījumos vari pievērsties kādam projektam vai iecerei pilnīgi no nulles.

Jaunava

Diena sola negaidītus likteņa pavērsienus, tāpēc jābūt dzīvesgudram un visu redzošam. Starp tevi un partneri var rasties nopietnas neuzticības pazīmes, kas ved uz attālināšanos uz neatgriešanos.

Svari

Šodien nav ieteicams riskēt uz savu galvu, jāieklausās padomos un jāpadomā par sekām. Šo dienu vajadzētu nodzīvot tā, lai nebūtu jānožēlo nepieņemtie lēmumi, neizmantotās iespējas un nesaklausītās atbalstītāju balsis.

Skorpions

Ja tavām idejām un projektiem ir nepieciešami atbalstītāji, tad šodien nepalaid garām iespēju tos iegūt. Savu darbību un enerģiju izlieto konstruktīviem īstermiņa plāniem, nevis destruktīvām darbībām.

Strēlnieks

Attiecību pasaulē nevajadzētu padoties cīņā par kādu cilvēku, kurš tev svarīgs un mīļš. Izskati iespēju visa sākšanai no nulles. Iespēja rīkoties sev vēlamajā virzienā vēl nenozīmē absolūtu uzvaru.

Mežāzis

Šodien vari piedzīvot psiholoģisku diskomfortu un nelabu omu, kam par cēloni būs attiecības visās to izpausmēs. Jauniem mīlas sakariem met līkumu, bet esošais partneris arī var neglaudīt pa spalvai.

Ūdensvīrs

Var gadīties, ka kāds no darījumu partneriem mēģinās izmantot tavu uzticību savos merkantilos nolūkos. Neļauj sevi sarūgtināt vai nostādīt neveiklā situācijā. Ja darbs ir saistīts ar uguni un elektriskajām ierīcēm, pedantiski ievēro visus drošības pasākumus.

Zivs

Šodien var sanākt uzsākt strīdu ar pilnīgiem svešiniekiem, piemēram, kādā valsts iestādē, stāvvietā un citās sabiedriskās vietās. Ja spēsi pacelties pāri pašcieņas aizvainojumam, izvairies no strīdiem, jo tie izsūks visu tavu enerģiju.

Lai uzzinātu visa mēneša prognozi katrai zīmei, dodies uz horoskopu sadaļu!

0 Komentāru