Aunu vēlmes piepildīsies, Zivīm jāatliek lieli pirkumi – lasi šodienas horoskopu!

0 Komentāru
Aunu vēlmes piepildīsies, Zivīm jāatliek lieli pirkumi – lasi šodienas horoskopu!
PIXABAY

Klāt 4. augusts! Ko tev zvaigznes sola šodien?

Auns

Šodien tavām vēlmēm ir izredzes īstenoties. Ja padomā ir kāds romantisks sakars, uztver to kā flirtu un ievadu, bet vēl nemeklē dziļās jūtas un nopietnos nodomus. Nesteidzies iepazīstināt ar savu izredzēto.

Vērsis

Šodien pār tavu galvu velsies milzums daudz jaunumu, kurus aptvert un saprast varēsi tikai ar laika nobīdi. Vari piedzīvot emocionālus izvirdumus informācijas straumes intensitātes dēļ.

Dvīņi

Šajā trešdienā centies visu notiekošo tvert viegli vai pat laist gar ausīm. Nevērs sarkasmu un agresiju pret citiem, bet vēl jo vairāk vairies no sevis šaustīšanas. Piestrādā pie darbu metodikas.

Vēzis

Ja šodienu izvēlēsies, lai atbrīvotos no dažādām pagātnes grabažām un nastām, tiešām sajutīsies brīvs un varēsi uzelpot. Tikai nesteidz atbrīvoto telpu piepildīt ar jaunām mantām, kurām nav praktiska pielietojuma.

Lauva

Meklēsi kompromisu ar savu sirdsapziņu. Ja izdodas to atrast – labi, ja nē – neej pret to. Tavs jutekliskais potenciāls pievilks pretējā dzimuma kandidātus, bet pārējais jau tavā ziņā.

Jaunava

Ļoti patīkams un stabils emocionālais fons ļaus tev notiekošo adekvāti uztvert un arī izbaudīt. Jebkuras uzsāktās darbības, tikšanās, mīlas sakari sagādās tev baudu un iespēju tos attīstīt nākotnē.

Svari

Šo dienu pavadi kā pieklājas vasaras mazajai piektdienai. Piedzīvotais tev ilgi paliks atmiņā un, ja pareizi sadzīvosi ar savu intuīciju, smuki nokārtosies visi attiecību sarežģījumi.

Skorpions

Būtu ieteicams trešdienas pasākumus laikus ieplānot. Nesavaldīta iztēle un emocionālā nestabilitāte var radīt neadekvātus izgājienus. Šodien diez ko neuzticies pat tuvāko cilvēku viedoklim, viņi var kļūdīties.

Strēlnieks

Šodien neatļaujies būt lētticīgs. Arī visi tavi pūliņi, kaut ko izdarīt vai sakārtot, var beigties ar neko. Neķer kreņķi un nemeklē aizmiršanos tukšā komunikācijā vai jaunu pazīšanos meklējumos.

Mežāzis

Mēģināsi mesties baudas kārdinājumos vai mīlas randiņos, un pēc tiem austošais rīts būs ar rūgtenu piegaršu. Partnerī centies redzēt dziļāk un vairāk par to masku, ko viņš šodienai uzvilcis.

Ūdensvīrs

Šodien ir ieteicams nemēģināt ietekmēt vai emocionāli uzspiest uz notikumu dabīgo gaitu. Jāļauj tiem risināties, un visums par to parūpēsies vispiemērotākā veidā.

Zivis

Turies pie mērenības kā pie žēlsirdīgās māsas. Nereaģē uz šodien notiekošo, jo daudz kas nav atkarīgs tikai no tevis. Apjomīgi pirkumi vai fundamentāli saimnieciskie darījumi nebūs pārāk veiksmīgi.

0 Komentāru