Holivudas zvaigznes pulcējas Berlīnes modes nedēļā

Komentāri
Holivudas zvaigznes pulcējas Berlīnes modes nedēļā
Foto: AFP/ LETA

Turpinoties Berlīnes modes nedēļai, skatītāju rindās arvien vairāk mana Holivudas slavenības. Divas reizes gadā notiekošais pasākums skaļi pieteicis Berlīnes vārdu globālajā modes arēnā. Kārtējās skates pierāda, ka arī Berlīnē dzimst jaunas modes pasaules zvaigznes.

Vācu modes nams Marc Cain savai skatei piesaistīja milzīgu uzmanību, jo lai noskatītos zīmola jaunāko kolekciju Berlīnē bija ieradušās amerikāņu aktrise Keitija Holmsa un britu aktrise Liza Hērlija.

Modes nama māksliniece Kērina Veita stāsta, ka jaunā Mark Cain kolekcija nākamajai rudens ziemas sezonai tapusi, iedvesmojoties no pagājušā gadsimta sešdesmito gadu beigām, septiņdesmito gadu sākuma. Kolekcija esot kā veltījums šim laikmetam.

Mark Cain zīmols ir pazīstams ar vācu kvalitāti, kas apvienota ar itāļiem raksturīgo kaislību. Vācu modes namu Helmūts Schlotterer nodibināja 1973. gadā Itālijas pilsētā Buloņā. Un tikai vēlāk tas tika pārcelts uz Vāciju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl