Hiphoperis Ozols aicina uz koncertu Pulkvedī

Komentāri
Hiphoperis Ozols aicina uz koncertu Pulkvedī
Ozols. Publicitātes foto

Ceturtdien, 12. martā, naktskluba Pulkvedim neviens neraksta apmeklētājiem būs iespēja piedzīvot atkalredzēšanos ar vienu no Latvijas populārās hiphopa kultūras aizsācējiem – Ozolu jeb īstajā vārdā Ģirtu Rozentālu, informē kluba pārstāve Zanda Seņkova.

Ozols radošo darbību uzsāka 1996. gadā kā grupas Fact basģitārists, bet kopš 2000. gada darbojas kā solo mākslinieks. Viņš izveidojis tādus mūzikas projektus kā Riga Records un Austrumbloks. Ozols ir arī trīs Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas īpašnieks. Pēc ilgāka pārtraukuma mūziķa karjerā 2008. gadā iznāca Ozola un Nātres kopīgi veidotais albums Streetshop Mixtape Vol. 1, un pēc gada viņš izdeva ceturto studijas albumu Neatkarība. Starp Ozola populārākajām dziesmām ir Rajons, O.Z.O.L.S, kā arī ar versija dziesmai Dāvāja Māriņa.

Šobrīd Ozols darbojas kā viens no grupas Savs I Savs dalībniekiem.

Ceturtdienas vakarā Ozols uzstāsies jau zināmajās Riharda Feodotava radošajās darbnīcās, kas vairāk zināmi kā muzikālas improvizācijas vakari, kuros uzstājas dažādi viesmākslinieki. Radošajās darbnīcās viesojušies dažādu žanru latviešu dziedātāji – Jānis Šipkēvics, Sonora Vaice, Intars Busulis, Aigars Grāvers, Ansis&Oriole, Aija Andrejeva, Ieva Kerēvica un daudzi citi.

Lai novērtētu, kā Ozolam veiksies Radošajās darbnīcās, ceturtdien Pulkvedis viesus gaidīs savās mājās jau no plkst. 18.00. Ozola uzstāšanās sākums plkst. 21.00. Ieeja bez maksas.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl