Gundega Skudriņa: Esmu ļoti impulsīva, lietas izvēlos pēc sajūtām Piedāvā Stockmann

Pievienot komentāru
Gundega Skudriņa: Esmu ļoti impulsīva, lietas izvēlos pēc sajūtām
KRISTS LUHAERS

Pasākumu organizatore Gundega Skudriņa lietas, ar kurām papildināt savu ikdienu, izvēlas pēc sajūtām. Reizēm par galveno iedvesmas avotu kalpo tas, kāds gadalaiks valda aiz loga.

“Es esmu ļoti impulsīva. Lietas izvēlos pēc sajūtām. Ļaujos tikai tam, kas ir dotajā brīdī. Pie tam – pēc horoskopa esmu dvīnis, līdz ar to man viss ātri mainās. Vienā dienā man patīk viens, otrā dienā cits. Tāpēc es esmu ļoti nepraktiska sieviete, toties emocijām bagāta. Gadalaiki ir tie, no kuriem es ļoti ietekmējos gan ēdienreizēs, gan modē, kaut kādos noformējumos, pat kultūras baudījumos,” stāsta Skudriņa.

Tā kā šobrīd rudens sezona uzņem apgriezienus, Gundega Skudriņa universālveikalā Stockmann izvēlas lietas, kas rudenīgās dienas un vakarus padarīs siltākus un gaišākus.

Silts pleds, balta svece, skaista gultasveļa un pūkains rotaļu dzīvnieciņš – šāda ir viņas izvēle rudens sajūtās.

“Pledā varēs silti ietīties, tas piestāvēs arī manam Rīgas dzīvoklim. Sveci izvēlējos, jo gribas kaut ko gaišu. Vēl izvēlējos skaistu gultasveļu, jo pēc nogurdinošām un intensīvām darba dienām, mana lielākā laime ir pagulēt un atpūsties. Kur nu vēl labāk, ja ne skaistā un foršā gultasveļā,” stāsta Skudriņa.

Savukārt pūkainais dzīvnieciņš noteikti patikšos viņas bērniem.